VESTEL CMI 8710 ÇAMAŞIR MAKİNESİ ÇAMAŞIRLARI DELİYOR

L Çevrimdışı

Lesutom

Yeni Üye
28 Kas 2020
2
63
Çamaşır makinesi çamaşırları deliyor diye servis istedim. Gelen eleman hangi proğramı kullanıyorsunuz diye sordu hanım kullandğı proğramları söyleyince direk suçlu hanım çıktı. 15 dk proğramda yırtma yaparmış 2 kg dan fazla çamaşır konulmazmış. dedim 40 yıllık ev hanımı 4 farklı makine kullanmış söylediklerine dikkat et. 2 kişyiz zaten 2 kg çamaşır oluyor olmuyor. madem yırtacak proğramı niye yaptınız? neyse bir daha geldiler ölçtüler falan fabrikadan aradılar. makine de problem yokmuş iyi günler. şimdi benim nasıl bir yol izlemem gerekiyor? başından geçen varsa yardımcı olursa memnun olurum.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,697
kullanma kılavuzunda kısa programa 2kg fazla atılmaz yazıyor mu.?
atılırsa yırtma, delme yapar diye ibare var mı.?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,630
Kazan körüğü ile tambur arası mesafeyi ölçmeleri gerekirdi. Mesafe olması gerekenden çok ise körük değişecek

L Çevrimdışı

Lesutom

Yeni Üye
28 Kas 2020
2
63
Kazan körüğü ile tambur arası mesafeyi ölçmeleri gerekirdi. Mesafe olması gerekenden çok ise körük değişecek
Ölçtüler hata yokmuş başka marka servisinde çalışan bir dostum bazı kazanların üretiminde hata olabildiğini bunun çorap veya pamukla tespit edilemediğini biz servis olarak kazan değişimine gidiyoruz ve sorun çözülüyor dedi. personele iyi öğretmişler kusuru müşteriye yıkın. bulaşık makinelerindede vuruntu sesi var videolarını çektim gururla yerli diyorsubuz bu sorunu çözün diye su pervanesini değiştirdiler yine olmadı sonra bir kaç kişiden daha duydum kronikmiş çözemiyorlar. çamaşır makinesinide çözemiyorlar yok ısı ayarı yok deterjan falan filan tövbe ettirdiler vestel e.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,630
Ölçtüler hata yokmuş başka marka servisinde çalışan bir dostum bazı kazanların üretiminde hata olabildiğini bunun çorap veya pamukla tespit edilemediğini biz servis olarak kazan değişimine gidiyoruz ve sorun çözülüyor dedi. personele iyi öğretmişler kusuru müşteriye yıkın. bulaşık makinelerindede vuruntu sesi var videolarını çektim gururla yerli diyorsubuz bu sorunu çözün diye su pervanesini değiştirdiler yine olmadı sonra bir kaç kişiden daha duydum kronikmiş çözemiyorlar. çamaşır makinesinide çözemiyorlar yok ısı ayarı yok deterjan falan filan tövbe ettirdiler vestel e.
Kazan değişimini talep edin.

Z Çevrimdışı

zirve

Yeni Üye
11 Ocak 2021
14
29
tambur plastiği (karıştırıcı) değişimi yaptırabilirsiniz, komple kazandan önce karıştırıcılardan veya karıştırıcıların içne giden iğne vs. bunlardan kaynaklı olabilir.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
bütün markalar aynı en ufak sorunda kullanıcı hatası diyorlar nasılsa kanunlar onlardan yana

Geri
Üst Alt