VESTEL Cİ+ modül girişi

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
Merhaba

Bende 49ub9300 TV var.Dsmart abonesi olmayı düşünüyorum.Ama uydu değilde modül girişinden modül bağlayarak yapmak istiyorum

Acaba Vestel bu konuda nasıl sorun yaşar mıyım.Baglanti sorunu yasatirmi.

Bilgisi olan kullanıcılar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim

Xiaomi Çevrimdışı

Xiaomi 

Aktif Üye
3 Kas 2018
138
36
Ben kullanıyorum hocam hiç bir sorun Yok gayet stabil çalışıyor.

IMG_20190122_143512.jpg

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
bende yıllardır modül kullanıyorum şimdiye kadar değişik modül yuvalı cihazlarda denedim hepsinde çalıştı.sorun olmadı.

Tardu Çevrimdışı

Tardu

Yeni Üye
24 Kas 2018
33
39
Arkadaşın Söylediği Gibi İlk Başta Ufak Hatalar Yaşıyordum...Ama Son Bi Senedir Neredeyse Hiç Sorun Yaşamadım...Kesinlikle Tavsiye Ederim...Özellikle Tek Kumanda Hayatı Kolaylaştırıyor Bence En Önemli Faydası Bu...

I Çevrimdışı

iegonen

Yeni Üye
1 Mar 2019
3
39
Ben de yeni aldığım 49ud8460 da kullanacam. D fixi d-smart tan gelip taktılar. Tv de kanal kurulumu yapmamı söyledi(kendisi bilmiyordu). Nasıl yapılacağını bilen var mı? Vestelin uydu alıcısında Beinsports'un kanalları var d-smartınkiler yok.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Ben de yeni aldığım 49ud8460 da kullanacam. D fixi d-smart tan gelip taktılar. Tv de kanal kurulumu yapmamı söyledi(kendisi bilmiyordu). Nasıl yapılacağını bilen var mı? Vestelin uydu alıcısında Beinsports'un kanalları var d-smartınkiler yok.
Kurulum menüsünde olması lazım sanki,öyle hatırlıyorum ben

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
İlk kurulum yapıp, normal kurulum sorusu gelecek o zaman sorusunda > d smartı seçiyoruz

Xiaomi Çevrimdışı

Xiaomi 

Aktif Üye
3 Kas 2018
138
36
Manuel kurulumu yap hiç yoktan kanalları istediğin gibi sıralaya bilirsiniz.

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
Arkadaşlar teşekkürler gönül rahatlığıyla alabilirim.İp tv ile arasında gidip geliyorum.Bakalım hangisi olursa
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İlk kurulum yapıp, normal kurulum sorusu gelecek o zaman sorusunda > d smartı seçiyoruz
Kurulum sırasında digitürk var ama d smart varmıydı göremedim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri