Çözüldü Vestel Android TV Ses ayar problemi

N Çevrimdışı

neco67

Yeni Üye
28 Ağu 2021
2
65
Adem bey ben yeni vestel 70UA9630 70 4K ANDROİD-TV aldım.Kullanımından memnunum.Garanti içinde olduğundan fazla kurcalamıyorum.Evimde bununla birlikte iki vestel tv mevcuttu. diğer beyaz eşyalarım buzdolabı dışında genelde vestel ürünleri bulunmaktadır.55 ekran smart tvimde ses diaynlarını rahatla ayarlıyorum.Örneğin ekolayzer ayrıntılarını istediğim düzene kurabiliyorum.Resmini attığım 70 ekran android televizyonunda servis kurulumundan sonra ben ayarlara girdiğimde menüden ses düzenine baktığımda sistem sesleri altında bulunan denge ve suround ses ve ekolayzer ayrıntıları devre dışı kalmış ses stili kullanıcıda kalmış bir türlü bu bölüme ulaşamadım.Fabrika ayarlarına geri döndürdüm.herşeyi yeniden kurdum ama ses düzeninde bu stile ulaşamadım.acaba bu bölümü yazılımda devre dışımı biraktılar.(MENÜ+GELİŞMİŞ SENENEKLER+4725 SERVİS MENÜSÜNDE MB185 )Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

IMG_20230806_211659.jpg
IMG_20230806_211853.jpg

N Çevrimdışı

neco67

Yeni Üye
28 Ağu 2021
2
65
Çok teşekkür ederim.İşten yeni geldiğimden ancak bakabildim.yanlız Dolby Audio işleme devre dışı bıraktım.İstediğim stile giriş yapabildim.

Geri
Üst Alt