Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,620
Vestel 65UD9000 4K UHD Smart TV, Hepsiburada dört dörtlük ekstra kampanya kapsamında sadece 4100 TL!
(Satıcı Hepsiburada değildir.)

65ud9000.png

• Ekran Tipi (Panel):LED
• Ürün Tipi:4K Ultra HD TV
• Ekran Boyutu Kategori (cm/inç):65”/ 164 cm
• Seri:8 Serisi
• Ekran Boyutu (inç/cm):65 inç / 164 cm

• V-UHD Teknolojisi:Var
• HDR:Var
• Desteklenen Video Formatı:mpg, mpeg, .dat, vob, mkv, mp4, mov, flv, 3gp, avi, asf, wmv
• Super Motion Rate:SMR 1200 Hz
• Pixellence Teknolojisi:Var
• Vestel Ultra Renk Paleti:Var
• Çözünürlük:4K Ultra HD (3840 x 2160)
• Dinamik Kontrast Oranı:Ultra Dinamik Kontrast

• Bluetooth:Var
• YouTube:Var
• Smart Center:Var
• Tivibu:Var
• İnternet Tarayıcısı:Var
• Social TV (Twitter/Facebook):Var
• Miracast Desteği:Var
• DLNA:Var
• WiDi Desteği:Var
• Smart TV:Var
• Smart Remote:Var

• Stand Tasarımı:Smooth Black
• Renk / Materyal:Siyah

• Ses Kalitesi: DTS TruSurround + DTS HD
• Subwoofer:Var
• Ses Çıkış Gücü:2x12W

• PC Girişi (VGA):Var
• Dijital Ses Çıkışı:Var
• Dahili WiFi:Var
• RF Girişi (Uydu):Var
• DVI Ses Girişi:Var
• Kompozit Girişi (AV):Var
• Kulaklık Çıkışı:Var
• RF Girişi (Karasal/Kablo):Var
• Ethernet (LAN):Var
• USB Girişi Sayısı:1
• Komponent Girişi (Y/Pb/Pr):Var
• HDMI Girişi Sayısı:3

• Kişiselleştirilebilir Menü Seçenekleri:Var
• Dahili Uydu Alıcı Özelliği:4K
• Dahili Karasal Dijital Uydu Alıcı:Var
• Kanal Listesi USB Klonlama:Var
• CI+:Var
• Dijital Tuner:Var
• Teletext (1000 sayfa):Var
• EPG (Elektronik Program Rehberi):Var
• Bavyera Veri Koruması:Var
• Analog Tuner:Var
• Otomatik Kanal Arama (PLL):Var

• Enerji Sınıfı:Class A+
• Voltaj Aralığı:220V-240V AC 50Hz
• Stand-By Güç Tüketimi:0,5W
• Güç Tasarrufu Modu:Var

• Ürün Boyutları- Standlı (mm)-(YxGxD):899 x 1459 x 343mm
• Ürün Boyutları-Standsız (mm)-(YxGxD):841 x 1459 x 72 mm

• İşlemci:4 Çekirdek
• Bir Önceki Programa Tek Tuşla Geçebilme:Var
• OSD (Komutları Ekranda Görerek Verme):Var
• Yayın Bittiğinde Otomatik Kapanma:Var
• Çocuk Kilidi:Var
• Otomatik Kayıt ve Program Arama (APS):Var
• Zaman Ayarlı Kapanma (Sleep Timer):Var
• Otomatik Kanal Arama (PLL):Var
• Program Hafızası:Var

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Geçen ay Teknosa Vatan ve Media Markt 4000 TL ye satmıştı zaten..

Najaz Çevrimdışı

Najaz

Aktif Üye
7 Ağu 2019
84
46
Hepsiburada'daki abuk subuk satıcılardan uzak durun. Yarın ürün bozulur da misal ücret iadesi kararı çıkarsa, aldığınız firma kepenkleri kapatıp gitmişse uğraşırsınız giden paranızın peşinden.

T Çevrimdışı

Tameraltuner50

Yeni Üye
4 Eyl 2019
4
34
4000 tlye hepsiburadadan aldim. Internet brovseri filmleri acmiyor. Error codu cikiyor acmaya calisamiyorum bile. Cozumu var midir?

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Sanırım fiyatı yanlış girdiler, farkettiler, düzelttiler.
4899 şu an fiyat.

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
NAKİT ÖDEMEDE HAVALEDE FİYAT 4012 TL

Burası sorunlu biraz ! :) Şöyle ki,

Geçen gün İstanbul 'da oturan kuzen gitti bunların adresine, depo gibi bir yer, görselliği yok, içeride kargo yapıyorlar dedi. Adamla görüşmek istedim, görüştü sağolsun. Dedim, bak kapınıza geldik, verelim parayı, alalım tv yi ? Dedi, öööle yooook. Sistem şu şekilde, sen parayı ödüyorsun, 14 iş günü bekliyorsun, sonrasında tv temin edilip sana gönderiliyor. Adreslerinde stok sıfır yani. Orada sadece günü gelen ve temini yapılan siparişlerin kargolaması yapılıyormuş. E peki dedim, 14 gün süresinde %100 ürün temin edilip gönderilir mi ? E dedi 14 olmaz 20 olur, 25 olur. Dedim, ustam kolay gelsin !

Bu firma kötü demem, demin anlattığım örnekleme ile 2009 yılında lg tv almıştım ama o zaman anlık stoklulardı demek ki !?

2002 yılından beri faaliyet gösteren bir firma ama son dönem çalışma mantığı şu sanırım;
Örnek, vestel 65ud9000 için ya fabrikasından ya da başka bir yerden toplu alım için uygun fiyat istiyorlar, kabul görünce de o adette sanal satış yapılana kadar bekletiyorlar. Dolmuşa binersin, kimse yok, tek sen varsın. Saati gelir ama hareket etmez, sorarsın şoföre, dolmuş dolsun, kalkarız, der. Burası da aynısı sanırım.

Ben bu yüzden buradan almaktan vazgeçtim. Saygılar.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Burası sorunlu biraz ! :) Şöyle ki,

Geçen gün İstanbul 'da oturan kuzen gitti bunların adresine, depo gibi bir yer, görselliği yok, içeride kargo yapıyorlar dedi. Adamla görüşmek istedim, görüştü sağolsun. Dedim, bak kapınıza geldik, verelim parayı, alalım tv yi ? Dedi, öööle yooook. Sistem şu şekilde, sen parayı ödüyorsun, 14 iş günü bekliyorsun, sonrasında tv temin edilip sana gönderiliyor. Adreslerinde stok sıfır yani. Orada sadece günü gelen ve temini yapılan siparişlerin kargolaması yapılıyormuş. E peki dedim, 14 gün süresinde %100 ürün temin edilip gönderilir mi ? E dedi 14 olmaz 20 olur, 25 olur. Dedim, ustam kolay gelsin !

Bu firma kötü demem, demin anlattığım örnekleme ile 2009 yılında lg tv almıştım ama o zaman anlık stoklulardı demek ki !?

2002 yılından beri faaliyet gösteren bir firma ama son dönem çalışma mantığı şu sanırım;
Örnek, vestel 65ud9000 için ya fabrikasından ya da başka bir yerden toplu alım için uygun fiyat istiyorlar, kabul görünce de o adette sanal satış yapılana kadar bekletiyorlar. Dolmuşa binersin, kimse yok, tek sen varsın. Saati gelir ama hareket etmez, sorarsın şoföre, dolmuş dolsun, kalkarız, der. Burası da aynısı sanırım.

Ben bu yüzden vazgeçtim buradan. Saygılar.
800 lira ucuz fiyata 14 gün beklenir be hocam Biz gösterelim de aklına yatan varsa alsın :)

systemcar Çevrimdışı

systemcar

Aktif Üye
28 Ağu 2019
84
43
Bence de beklemeye değer, 4000 tl iyi fiyat, bir türlü ısınamadım şu vestel in bu modeline.

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Ben elimdeki 65 UD 9000 modelini iade etmeye çalışıyorum.Bir dahada Vestele bulaşmam.Ha illa almak isteyenlere de tavsiyem IPS panel tercih etsinler.VA paneli açı sorunlu..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt