Vestel 65u9600 Vs Toshiba 65ua3a63dt hangisi sizce

X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba bu iki urun arasinda kaldim android tv olmasi onemli degil ama goruntu kalitesi onemli renklerin canli olmasini isterim 3metreden tam karsisindan izlicem tek kendim ufak bir odada 12metre kare dedigim gibi genelde marvel filmleri tarzinda bol renkli canli filmler izliyorum ve parlaklik olsun cok onem veririm butcem 8k enfazla

X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
keşke biri yardım etseydi ya

X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Öğrenmenin en iyi yolu,tv seri numarasını ekleyip panelini öğrenmektir ,yoksa tvlerin kodları ile öğrenilmez ,çünkü kullanılan paneller sabit marka değil,değişik paneller kullanılıyor maalesef :ok
hocam ozaman panel tipi tavsiye etseniz ?

X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sevgili Hakann ,ben tavsiye vermiyorum ,çünkü panel de kişiye göre değişir ama "panel" konusunda çokça bahsedilen panelleri takip edebilir,bu konuda sevgili A Adem Helvacı nın videolarını izleyebilir ve bir fikir sahibi olabilirsin :ok
anladım hocam size teknik bir soru sorsam philips ambilight televizyonlara xiaomi box gibi kutu takınca ambilight devre dısı mı kalıyor veya pc hdmi bağlayınca goruntu acınca ambilight devam edıyor mu calısıyor mu yani sorunun cevabını bulamadım malesef :/

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
anladım hocam size teknik bir soru sorsam philips ambilight televizyonlara xiaomi box gibi kutu takınca ambilight devre dısı mı kalıyor veya pc hdmi bağlayınca goruntu acınca ambilight devam edıyor mu calısıyor mu yani sorunun cevabını bulamadım malesef :/
Mantıken devre dışı kalmaması lazım..

C Çevrimdışı

cceylan

Yeni Üye
24 Ağu 2021
28
59
vestel 65u9600 , renkler doygun ve canlı değil. uydu alıcısı görüntüsü vasat, 4k görüntüsü hdr vasatın biraz üstünde .netfilix 4k gösterimi idare eder, dolby vision gösterimi ise dv normal, dv parlak , dv koyu modlarının tamamında berbat.

bu tv hdr ve dolby vision gösterebilecek teknik özelliklere sahip değil. Var mı, var daha öteye gidemiyor. üstelik fiyatıda ucuz değil.

bu model yerine philips , lg veya samsung un 65 değilde 55 inclerinin alınmasını öneririm.illa 65 alacaksanız üstüne para koyun başka bir tv alın

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,318
39
3 mt mesafe için 65 inç biraz fazla geldi bana. Benzer mesafeden 55 inç kullanıyorum, 65 büyük gelirdi sanırım.

Kaldı ki 8.000 TL bütçe 55 inç bile azken 65 düşünüyorsunuz, bu nedenle Vestel vb. markalardan başka şansınız yok. Onların da kalitesi ne kadar tatmin eder Allah bilir. Mağazada kendiniz incelerseniz daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz.

Ambilight'a ilginizi de düşününce Philips 58PUS8505 geldi aklıma fakat VA panel ve kimi çok memnunken kimileri de çok şikayetçi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt