VESTEL 65U9500 Yan Açı (Kısa Video)

mightythor Çevrimdışı

mightythor 

Aktif Üye
6 Tem 2018
499
49
VESTEL 65U9500 Yan Açı
Mağazadaki demo görüntü üzerinden yorumum şudur.Oynayan demodaki futbol maçı görüntüsünde topun hareketlerinde hafif bir takılma hissettim,hani 100hz panellerde yağ gibi akıyor deriz ya işte bunda öyle bir şey yok.Bu konu forumdaki bazı kullanıcıların yazdığı hareketli görüntülerdeki kötü performansdan dolayı iade sebebini doğrular nitelikte.Renkler demo modunda olduğundan büyük ihtimalle dinamik ya da canlı modda olmalı,ben bunu sordum ama yetkili arkadaş renkleri biz ayarladık dedi☺️ Açı olarak iyi bulduğumu söylemeliyim.

Vestel VA panelli 58 U9500 ile IPS Panelli 65 U9500'ün yan açı performansı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Renkler demo modunda olduğundan büyük ihtimalle dinamik ya da canlı modda olmalı,ben bunu sordum ama yetkili arkadaş renkleri biz ayarladık dedi
Sevgili bora , bir avmde vestel tv renklerinin neden böyle olduğunu sorduğumda bana " abi vestel de ondan "demişti sırıtarak :) ,bende kumandayı istemiştim ve renkleri ayarladım ,hatta bir aile bunu görünce vestel almıştı o zaman ve hatta bizim hanım "alo bir gün dayak yiyeceksin,bak karışma her şeye" dedi :)

mightythor Çevrimdışı

mightythor 

Aktif Üye
6 Tem 2018
499
49
Sevgili bora , bir avmde vestel tv renklerinin neden böyle olduğunu sorduğumda bana " abi vestel de ondan "demişti sırıtarak :) ,bende kumandayı istemiştim ve renkleri ayarladım ,hatta bir aile bunu görünce vestel almıştı o zaman ve hatta bizim hanım "alo bir gün dayak yiyeceksin,bak karışma her şeye" dedi :)
Ben de yapıcam da hem benim vaktim olmadı bir türlü hem de adamlar kumandaları saklıyorlar yaw?.

Bi ara usb ile falan gidicem belki daha iyi kurcalam şansım olur.

İşten güçten zaman bulsam bu tv leri daha çok çekicem aslında.Bu arada benim meslek fotoğrafçılık çok daha iyi çekimler yapabilirim ama ekipman taşımak oraya sokmak bir dert,bir de millet uzaylı görmüş gibi bakacak.

Bakalım ilerde ne yapabilirim.

Abi bu arada ben sana nasıl hitap edeyim adını soramadım bir türlü.:gul

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Ben de yapıcam da hem benim vaktim olmadı bir türlü hem de adamlar kumandaları saklıyorlar yaw?.

İşten güçten zaman bulsam bu tv leri daha çok çekicem aslında.Bu arada benim meslek fotoğrafçılık çok daha iyi çekimler yapabilirim ama ekipman taşımak oraya sokmak bir dert,bir de millet uzaylı görmüş gibi bakacak.

Screenshot_2020-12-08-11-59-22-386_com.android.chrome.jpg

Sayın teraspy teraspy'nin internet sitesinde sorunuzun cevabı var galiba. Genelde forumda teraspy teraspy emmi diye hitap edildiğini gözlemledim, bende o şekilde hitap ediyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64

Teşekkür ederim.Bende emmi demiştim daha önce öyle devam edeyim o zaman.:bye
Aynen ,buradaki adım "emmi" :)

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
36
Ben yedim sen yeme aman alo

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri