Vestel 65QA9700 Youtube'da görüntüde kırılma sorunu için yardım lütfen

A Çevrimdışı

aziyacagiran

Yeni Üye
31 May 2023
8
27
Vestel QA9700 televizyonumda sadece youtube kullanırken görüntüde kırılmalar yaşıyorum tvyi alalı yaklaşık 1 sene olacak ilk aldığımda youtubeda short videolarda zaman zaman oluyordu ama artık normal videolarda da sıklıkla olmaya başladı ve video izlenmez hale geliyor ve tvde nerdeyse tek kullandığım özellik youtube bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var. Tv'yi fabrika ayarlarına döndürdüm düzelmedi tv'nin görüntü ayarlarını karıştırdım biraz yine düzelmedi. Görüntüyü ekte paylaşıyorum forumda bir arkadaş atmış aynı sorunu gösteren fotoğrafı ama ona hiç cevap gelmemiş. onun eklediği fotoğrafı aldım buraya ekliyorum şu an işte olduğum için ben çekmedim eve gidince benimkileri de eklerim şimdiden teşekkür ederim desteğiniz için.

IMG_20230129_00250074848ebefeefa914.jpg

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,342
39
Bu problemi biraz zor çözersiniz, uygulama kaynaklıysa bir ihtimal güncelleme ile çözülür. Ya servis ile iletişime geçin ya da televizyonu harici kutu ile kullanın.

A Çevrimdışı

aziyacagiran

Yeni Üye
31 May 2023
8
27
Bu problemi biraz zor çözersiniz, uygulama kaynaklıysa bir ihtimal güncelleme ile çözülür. Ya servis ile iletişime geçin ya da televizyonu harici kutu ile kullanın.
harici kutu ile çözmek mantıklı gelmiyor android olduğu için bu modeli almıştım çünkü. sanki güncelleme çözecek gibi yazılımsal bi durum çünkü sadece youtube yapıyor

Geri
Üst Alt