Deneyim Vestel 65 İnç QA9700 İnceleme

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,354
39

55Q9900 ve 55QA9700 arasında kaldım aslında bende benim için önemli olan görüntü kalitesi bayiye gidip bir bakacağım

Çok fazla fark olacağını sanmıyorum, her ikisi de LG panel denk gelirse aynı görüntüyü verir. HKC denk gelirse belki o biraz fark edebilir. Fakat teknik olarak her iki televizyon da neredeyse tamamen aynı, sadece işletim sistemleri farklı.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,650
3C753387-B0A3-4E1C-9FF0-68CD3A7028D7.jpg

Bu şekilde ses ekranı kullanıcı bölümüne hiçbir şekilde müdahale edemiyorum

Anakart güncellemesi nasıl yapılacak bilgisi olan var mı
Ses ayarları yapılır siz bir yerde yanlışlık yapıyorsunuzdur. Üretici firma otaya yeni yazılımı gönderdiğinde tv nin kendisi otomatik güncelleme yapar.

O Çevrimdışı

onurdogan63

Aktif Üye
19 May 2023
59
30
Bazen hızlı görüntülerde titreme oluyor, bu panelle mi alakalı bir durum acaba arkadaşlar ?

Vesteli aradım, bir mod varmış arkadaşlar. TV başında olmadığım için yapamadım, onu denerim, olmazsa tekrardan yazarım buraya.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fcmndrg

Yeni Üye
18 Mar 2023
5
34
Bazen hızlı görüntülerde titreme oluyor, bu panelle mi alakalı bir durum acaba arkadaşlar ?

Vesteli aradım, bir mod varmış arkadaşlar. TV başında olmadığım için yapamadım, onu denerim, olmazsa tekrardan yazarım buraya.
Altyazilarin takilarak ilerlemesi gibi bir durum diyorsaniz maalesef bende de youtube gibi smart bolumunden tvye gecis yaptigim zamanlar oluyor. Tvyi tamamen kapatip actigimda duzeliyor.

O Çevrimdışı

onurdogan63

Aktif Üye
19 May 2023
59
30
Altyazilarin takilarak ilerlemesi gibi bir durum diyorsaniz maalesef bende de youtube gibi smart bolumunden tvye gecis yaptigim zamanlar oluyor. Tvyi tamamen kapatip actigimda duzeliyor.
Alt yazı takılmaları LG veya Samsung gibi üst düzey modellerde de oluyor. Bu dediğim titremeler farklı. Sahnelerde oluyor.

Geri
Üst Alt