Vestel 58U9500 mü Regal 58RH0LU mu

T Çevrimdışı

Teknoline 

Aktif Üye
15 May 2020
125
47
hocam aradaki farka deymez. hatta vestelin fiyati 3099 a dusmustu yani ragalle ayni fiyata (benm aldigim zaman) sadece kumandanin tipi farkli hatta emin olmamakla birlikte hmr regalde daha fazla. al gec hocam gram fark yok arasinda. tek yapacagin dua etmek panel sansa iyi ciksin. artik ips mi istiyorsun va mi ama va cok yuksek ihtimal bende va panda model cikti. sikinti yok
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

eger onemliyse sizin icin, dlna buyuk sikintili vestel grubunda. eger telefondan filim atip izlemek istiyorsaniz olmayabilir. ekran yansitmayla karistirmayin onda akici film izlenmez.

T Çevrimdışı

Teknoline 

Aktif Üye
15 May 2020
125
47
Evet bende çok inceledim hemen hemen aynı ama kullananlardan fikir almak istedim
yanlız z hocam uyarimi cok fazla dikkate elmamisiniz. dlna sikinti vestel grubu tvlerde. ip tv olsun flim sitelerinden filim izlemek tv den zor olabiliyor. bugun izleseniz yarin izleyebilirsiniz. ama telefondan herzaman izlersiniz ve bunu ancak dlna baglantisiyla cozersiniz. yani en kotu ilerde tv box alirsiniz. ama fiyata gore iyi cihaz. yaani sunny avox un bir-iki tik ustu vestel grubu. arcelik grubunda grundig var fakat onda asiri model var ve magazada satilan urun internette yok ve arada cok fark var. f/p acisindan regal iyidir vestellede birebir aynidir.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
yanlız z hocam uyarimi cok fazla dikkate elmamisiniz. dlna sikinti vestel grubu tvlerde. ip tv olsun flim sitelerinden filim izlemek tv den zor olabiliyor. bugun izleseniz yarin izleyebilirsiniz. ama telefondan herzaman izlersiniz ve bunu ancak dlna baglantisiyla cozersiniz. yani en kotu ilerde tv box alirsiniz. ama fiyata gore iyi cihaz. yaani sunny avox un bir-iki tik ustu vestel grubu. arcelik grubunda grundig var fakat onda asiri model var ve magazada satilan urun internette yok ve arada cok fark var. f/p acisindan regal iyidir vestellede birebir aynidir.
Vestel fabrikalarında sahip olunan teknolojiyi ve üretim kalitesini neredeyse Sunny ile eşdeğer gibi gösteren bu yorumun kabul edilir hiç bir yanı yok. Doğruluğu da yok.

Sunny dediğiniz markayı üreten adamlar çinden gelen hazır anakartı hazır panele vidalayıp önüne marka basmak dışında hiç bir şey yapmaz iken, vestelin sahip olduğu mühendislik ve teknoloji için national geo da yayınlanan mega fabrikalar belgeseline bakmanız dahi yeterli olur.

Tamam vesteli eleştirir, bazı konularda yerden yere vururuz da, sunny ile bir tutmak eleştiri ötesinde hakaret olur bu marka için.

Buna paralel konunun açılış mesajı nezaketten oldukça uzak. Kimse kusura bakmasın ama kısmen emir kipi içeren bu tarz sorulara cevap yazmak zorunda değil hiç kimse.

Konu açıp sonra da şunlar yazsın bunlar yazmasın şeklinde dikte etmek oldukça itici geldi bana.

Herkes birbirine yardımcı olmak adına dilediği mesajı yazabilir forumda, konu ile ilgili olduğu sürece.

T Çevrimdışı

Teknoline 

Aktif Üye
15 May 2020
125
47
Vestel fabrikalarında sahip olunan teknolojiyi ve üretim kalitesini neredeyse Sunny ile eşdeğer gibi gösteren bu yorumun kabul edilir hiç bir yanı yok. Doğruluğu da yok.

Sunny dediğiniz markayı üreten adamlar çinden gelen hazır anakartı hazır panele vidalayıp önüne marka basmak dışında hiç bir şey yapmaz iken, vestelin sahip olduğu mühendislik ve teknoloji için national geo da yayınlanan mega fabrikalar belgeseline bakmanız dahi yeterli olur.

Tamam vesteli eleştirir, bazı konularda yerden yere vururuz da, sunny ile bir tutmak eleştiri ötesinde hakaret olur bu marka için.

Buna paralel konunun açılış mesajı nezaketten oldukça uzak. Kimse kusura bakmasın ama kısmen emir kipi içeren bu tarz sorulara cevap yazmak zorunda değil hiç kimse.

Konu açıp sonra da şunlar yazsın bunlar yazmasın şeklinde dikte etmek oldukça itici geldi bana.

Herkes birbirine yardımcı olmak adına dilediği mesajı yazabilir forumda, konu ile ilgili olduğu sürece.

hocam normalde ben bu konuya mesaj yazmazdim ama kendi kullandgim model oldugu icin yazdim. acikcasi bende rahatsiz oldum konuyu acan kisinin uslubundan hatta ikinci mesaji kafasi karissin daha da arastirsin diye yazdim :-)
ama vesteli kesinlikle suny ile bir tutmadim. bir iki tik ustu dedim bunda da ise hala israr ediyorum. ben teknik adam gozuyle baktigimda vestel okadar da buram buram kalite kokan bir cihaz degil. f/p urunu cihazlar. evimde arcelikten tut sunny ve vestel samsung cihaz var. samsungu ayri tutuyorum. arcelik iscilik ilarak kalitelidir fakat renk ilarak zevk vermez veren modeli pahalidir. sunny ise iscilik olarak en vasat olanidir ama adamlar herseyden calmislar ama paneli kalite tutmuslar ve parasina gore on numara bir cihazdir. vestel isetv lerin icinde renk olarak en cok tatmin eden cihaz oldugu icin aldim. acikcasi parasina gore cihaz ama kotu diyemem de demedim. sadece sorunlari var ve benim icin dlna onemliydi buyuk capli sikintili ve duzeleceginide sanmiyorum. fabrika mega olmus cok onemli degil acikcasi paramin karsiligini aldim mi almadimmi ona bakarim. sunyy de aldim vestelde tam olarak alamadim. ama sikayetcide degilim. bugun olsa yine alirim. evimde klimasi ve buzdolabisi var dukkanda klimasi var.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt