VESTEL 58U9500 Kumanda Kilitlendi.

S Çevrimdışı

s7eve7n

Aktif Üye
20 Ocak 2020
71
40
Selam dostlarim, 58u9500 model vestel tv de kumandanin rakam tuslari çalışmıyor ve menuye girme tusuna basinca sadece ses ve ekran ayarlarinin olduğu kisim açılıyor. Kumanda saglam herhangi bir sorun yok. Nasil duzeltebilirim.
Not 2.5 yaşında oglum var o biryerlere basmış boyle olmuş.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

AnavarzA

Yeni Üye
8 Tem 2023
1
39
Sorunum halloldu. Sacma bir sekilde tv prime video da taki kalmış ekranda yok ama arka planda çalıştığı icin kumamda fonksiyonlari prime videoya girmiş gibi kisitli çalışıyordu, uygulamaya girip cikinca düzeldi
Teşekkür etmek için kayıt oldum 😁
Aynı sorunu yaşıyorduk kumandanın içini açtım sildim kuruladım olmadı sonra sizin konuya denk geldim. Sorunu çözdüm sayenizde. Teşekkür ederim.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Teşekkür etmek için kayıt oldum 😁
Aynı sorunu yaşıyorduk kumandanın içini açtım sildim kuruladım olmadı sonra sizin konuya denk geldim. Sorunu çözdüm sayenizde. Teşekkür ederim.
Hoşgeldiniz. 😍

Artık bir paylaşımda sizden bekleriz. :) (Konu sınırı yok, nasıl isterseniz.)

U Çevrimdışı

ummuhant

Yeni Üye
9 Kas 2023
1
30
Sorunum halloldu. Sacma bir sekilde tv prime video da taki kalmış ekranda yok ama arka planda çalıştığı icin kumamda fonksiyonlari prime videoya girmiş gibi kisitli çalışıyordu, uygulamaya girip cikinca düzeldi
Bende teşekkür etmek için kayit olanlardanım 😅 yaklaşık 2 3 gündür kumanda ile savaş halindeydim meğerse benim küçük hanım da aynı tuşlara basmış sayenizde düzeldi, teşekkürler 🙏

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt