Vestel 58U9400 | 3699 TL

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
? Hi sense, Philips, Sharp, Sony gibi markalar tercihim olur özellikle android işletim sistemleri tercihim

Philips ve Android'i yan yana getirince nedense reset atasım geliyor.
Philips yazılımda kendini düzelttiyse alınabilir.
Resim kalitesi cezbediyor evet ama menüde kilitlenen televizyon istemem. :hihi

Sony OLED güzel ama Sony diye hayvani fark ödemeye değmez.
LG OLED iyi altfernatif ama ülkemizde tam anlamıyla pazarı oluşmuş değil.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Philips ve Android'i yan yana getirince nedense reset atasım geliyor.
Philips yazılımda kendini düzelttiyse alınabilir.
Resim kalitesi cezbediyor evet ama menüde kilitlenen televizyon istemem. :hihi

Sony OLED güzel ama Sony diye hayvani fark ödemeye değmez.
LG OLED iyi altfernatif ama ülkemizde tam anlamıyla pazarı oluşmuş değil.
Agbim de Philips android tv var 1 kez sorun yaşamadım. Mesleğim elektronik ve bilgisayar üzerindeydi, evvel zaman yazılımlar yükler kaldırır vs dert arardım kendime. Şimdi ihtiyacıma uygun eklentileri kurup hiçbirseye karışmıyorum ve sorun da olmuyor ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Agbim de Philips android tv var 1 kez sorun yaşamadım. Mesleğim elektronik ve bilgisayar üzerindeydi, evvel zaman yazılımlar yükler kaldırır vs dert arardım kendime. Şimdi ihtiyacıma uygun eklentileri kurup hiçbirseye karışmıyorum ve sorun da olmuyor ?

Söz konusu Philips TV'ler olunca insan iki kere düşünüyor.

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Arkadaşlar Philips Androidlerde hiç bir sorun yok gayet stabil kullanıcısı olarak tavsiye ediyorum.Zaten görüntü kalitesine söylenecek laf yok...

Yerel Basın Çevrimdışı

Yerel Basın

Yeni Üye
11 Eyl 2020
39
60
Merhaba 15 gün oldu bu modeli alalı. Ben trendyol üzerinden yakalagelsin firmasından aldım. 3326 TL ye. Duvara kurulum yaptırdım ücretsiz olarak. İşin püf noktası yakalagelsin firmasının müşteri hizmetlerini arayıp vestelden kurulum randevusu aldırırsanız kurulum duvara ücretsiz oluyor. Tv den genel anlamda memnunum. Panda VA panel. Renkler ve görüntü çok iyi. Ses başarılı. İnternet hızı çok iyi takılma yok. Kanal geçişleri 2 saniye gibi. Tavsiye ederim pişman olmazsınız.
Garantisi nedir baktınızmı?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt