VESTEL 55UD9650 BİLGİ EDİNME

C Çevrimdışı

cengizzz

Yeni Üye
22 Şub 2018
15
Ado hocam merhaba adım Cengizhan,
Dün teknosa dan gg kampanyası ile 3395tl ye 55ud9650 alım.
Ancak HDR WCG gibi özelliklerin her ud9650 serisinde olmadığını sizin sayenizde forumda öğrenmiş oldum.
Kafamı kurcalayan şey sizin tavsiye ettiğiniz üretim kodu ile gelmez ise çok büyük bi fark yaratırmı görümtü kalitesinde
Kullanım amacı sadece xbox onex te fifa oynamak.
Zaman ayırım bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum teşekküler.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Selamlar Değerli Kardeşim;

Her ne kadar suni ve argo tabir ile çakma varyasyonlar olsa da, ben Dolby Vision - HDR ve WCG gibi desteklerin özellikle orta siklet üretimlerde bu panel falsolarını kapatmak adına gerekli ve iyi olduğunu düşünüyorum ancak Can abimiz sevgili albanez albanez bu konuda ne düşünür bilemiyorum.

Gönül ister ki adam gibi panel üretilsin ve aradaki açıklar böyle yazılımsal yamalar ve/eya ek fonksiyonlar ile kapatılmaya çalışılmasa ancak rekabet ortamı, üretimin belli koşullara kadar izin veren bir teknoloji üzerine yapılıyor olması, Can abinin de sürekli üzerine bastığı gibi OLED teknolojisinin halen isteneni verememesi gibi nedenlerle ister istemez bu üretimleri halen alıp evlerimize yerleştiriyoruz.

Sizin kullanım koşullarınıza göre satın almış olduğunu tv yeterli gelir mi açıkçası ben biraz tereddütlüyüm, Bana seri numarası veya ürün kodu verebilirseniz üretimdeki materyalleri kontrol edip o kombinasyona göre bir yorum yapmaya çalışayım ki daha kullanmaya başlamadan üründen soğumayasınız :)

C Çevrimdışı

cengizzz

Yeni Üye
22 Şub 2018
15
Verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim.
Zira televizyon henuz gelmedi geldiği zaman size seri nosunu vereceğim ona göre tv yi alacağım seri nodan olumsuz seri cikarsa şayet iade edecegim açmadan.

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219
bence büyük ihtimal hdr ve db yoktur, mb120 anakartlıdır, ama fiyatı çok uyguna almışsınız, bu paraya bu ayarda başka tv bulabilirmisiniz bilemiyorum.

C Çevrimdışı

cengizzz

Yeni Üye
22 Şub 2018
15
2 yıldır 48ua9300 kullanıyorum 55ud9650 ile arsında görüntü kalitesi ne seviyede olabilir ?

C Çevrimdışı

cengizzz

Yeni Üye
22 Şub 2018
15
Merhaba Ado hocam,
55ud9650 seri numarası elime ulaştı,donanım olarak bilgi verirseniz çok sevinirim
SERİ NO: 7867837700110

C Çevrimdışı

cengizzz

Yeni Üye
22 Şub 2018
15
Selamlar Değerli Kardeşim;

Her ne kadar suni ve argo tabir ile çakma varyasyonlar olsa da, ben Dolby Vision - HDR ve WCG gibi desteklerin özellikle orta siklet üretimlerde bu panel falsolarını kapatmak adına gerekli ve iyi olduğunu düşünüyorum ancak Can abimiz sevgili albanez albanez bu konuda ne düşünür bilemiyorum.

Gönül ister ki adam gibi panel üretilsin ve aradaki açıklar böyle yazılımsal yamalar ve/eya ek fonksiyonlar ile kapatılmaya çalışılmasa ancak rekabet ortamı, üretimin belli koşullara kadar izin veren bir teknoloji üzerine yapılıyor olması, Can abinin de sürekli üzerine bastığı gibi OLED teknolojisinin halen isteneni verememesi gibi nedenlerle ister istemez bu üretimleri halen alıp evlerimize yerleştiriyoruz.

Sizin kullanım koşullarınıza göre satın almış olduğunu tv yeterli gelir mi açıkçası ben biraz tereddütlüyüm, Bana seri numarası veya ürün kodu verebilirseniz üretimdeki materyalleri kontrol edip o kombinasyona göre bir yorum yapmaya çalışayım ki daha kullanmaya başlamadan üründen soğumayasınız :)
Merhaba Ado hocam,
55ud9650 seri numarası elime ulaştı,donanım olarak bilgi verirseniz çok sevinirim

C Çevrimdışı

cengizzz

Yeni Üye
22 Şub 2018
15
Hocam gelen tv etiketi

20180328_135608_hdr-jpg.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhaba Ado hocam,

Yolladığınız barkod yanlış ancak seri numarası doğru, MB120 anakart ve SAMSUNG panelli, WCG destekli 2200hz ürün. HDR ve DB yok. ürün 09.09.2017 de üretilmiş yurtiçi televizyon.
Seri numarasında anormal hiç bir durum yok. :)

C Çevrimdışı

cengizzz

Yeni Üye
22 Şub 2018
15
Yolladığınız barkod yanlış ancak seri numarası doğru, MB120 anakart ve SAMSUNG panelli, WCG destekli 2200hz ürün. HDR ve DB yok. ürün 09.09.2017 de üretilmiş yurtiçi televizyon.
Seri numarasında anormal hiç bir durum yok. :)
Teşekkürler hocam ilgin için.
Bu arada kargo haşat edilmiş halde geldi bende teslim almadım isabet olmuş sanırım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt