Vestel 55UD8200 Ekran Kırıldı.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
Yorumlar için teşekkürler. 65 inçte Vestel fiyatları yüksek geldi bana. 5400 tl düzeyinde 65 inç ve en önemlisi webos işletim sistemi olması beni ikna etti.Bugün tv geldi fakat onda da aşırı derecede bulutlanma var. birebir değişim yada iade yapacağım muhtemelen .onvo ov65500 webos arayüzü ve panel gerçekten fiyatına göre başarılı ama beyaz ve gri ekranda aşırı derecede hem bulutlanma hem de led bar izleri var. Aldığım yer ile iletişime geçtim. Alışveriş onayı henüz vermediğim için beklemedeyim.

IMG_20211021_164011b030cc439e53329e.jpg
IMG_20211021_16410444be85ef09c3bb01.jpg

Geçmiş olsun . internet satıcı firma direk kabul ederse güzel olur .
iade de servis raporu istenebilir . ( çünkü açılmış , geri alsa yeni alan kişi açılmış bu tv der )

WebOsTV sadece onvoda var ( Nordmende , Saba da yok )

Tüm tvler .

iyi güzel gösteren , iyi imalat malzemesi , uygun fiyat vs gibi sade tv olacak , android , apple tv google , ne alacaksan box ? harici kullanacaksın .

S Çevrimdışı

Swift 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
439
Merhaba,

Annemlerin 55UD8200 de benim oğlanın marifetiyle kırıldı. Elimde fotoğraf yok ama sağ alt köşeye yakın yerden. O noktadan da yatay dikey çizgiler oluşmuş. Geri kalan kısımda görüntü normal. Zorlasak böyle kullanılır gittiği kadar herhalde ama yine de servisi çağırdım. Bakalım ne fiyat çıkacak?

Ankara'da düzgün ve güvenilir özel servis önerebilecek var mı? Tv Samsung orijinli Vestel imalatı panele sahip bu arada.

Ek: Bu haliyle satsam ne kadar eder acaba? (kasa, güç kaynağı, anakart vb sağlam) Değmez ise satıp yeni tv alayım diyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Merhaba,

Annemlerin 55UD8200 de benim oğlanın marifetiyle kırıldı. Elimde fotoğraf yok ama sağ alt köşeye yakın yerden. O noktadan da yatay dikey çizgiler oluşmuş. Geri kalan kısımda görüntü normal. Zorlasak böyle kullanılır gittiği kadar herhalde ama yine de servisi çağırdım. Bakalım ne fiyat çıkacak?

Ankara'da düzgün ve güvenilir özel servis önerebilecek var mı? Tv Samsung orijinli Vestel imalatı panele sahip bu arada.

Ek: Bu haliyle satsam ne kadar eder acaba? (kasa, güç kaynağı, anakart vb sağlam) Değmez ise satıp yeni tv alayım diyorum.
Büyük ihtimalle aldığın fiyatın çok üzerinde çıkar diye düşünüyorum,bu arada geçmiş olsun

S Çevrimdışı

Swift 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
439
Teşekkürler.

Servis dün geldi. Yeni cihaz için teklif talebi açtık. Gelecek fiyata ve modele göre bakacağım. A101'e 7000 liraya 55' Toshiba Android tv geldi dün. Tutar da 5000 lira isterlerse misal, direkt gidip Toshiba alırım. eskisini de ya satarım ya da kurcalarım. belki anakartını 40' Vestel'e takarım :) smartı daha iyi zira.

S Çevrimdışı

Swift 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
439
Servis bugün aradı. 5.324 TL karşılığında 55U9600 teklif etti. Çok cazip gelmedi açıkçası. Acaba bu cihaz nasıldır? Panel ve anakart güncel olarak hangi modeller acaba? MB230 hiç istemem doğrusu.

Sakin kafa ile düşüneyim iyisi :) Evde iki tv daha var, gittiği yere kadar idareten kullanıp sonra güncel cihaz almak ihtimal dahilinde. Android bakarım, hem Disney+ da olur.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri