Vestel 55UD8200 destek

E Çevrimdışı

EmreMst

Yeni Üye
4 Şub 2020
3
26
55UD8200 Vestel marka tv görüntü kalitesi vs olsun çok iyi fakat iş smart özelliğini dibine kadar kullanmaya gelince uğraştırıyor. Uygulama mağazası cidden çok tırt saçma sapan uygulamalar var Film izlemek istesem Web tarayıcı mobil sayfa ve hiçbir sayfayı desteklemiyor tv Cast uygulaması kullanmak istiyorum ancak millet vewd diye bi uygulama üzerinden yüklüyor o uygulama bende yok yazılım veya çekirdek güncelleme ile nasıl hallederim ve garanti dışı kalır mı ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
selam,
riskler sana aittir. yazılım güncelleyebilirsin. ama ana kartını merak ettim, ud8200 hem mb120 hemde 130 da kullanıldı, peki sizinki hangisi ?
wewd storenin diğer adı da ap storedir.
ben filmakinesi, hdfilmcehennemi gibi siteleri kullanıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
Ud8200 mb130s

Firestick aldım ben de ama istediğim performansı pek alamadım, keşke şu 4g ramli Ethernetli tv Boxlarsan alsaydım dedim Valla

E Çevrimdışı

EmreMst

Yeni Üye
4 Şub 2020
3
26
Geçtiğimiz yaz aldık şuan evde olmadığımdan anakart sürümüne bakamıyorum ama AppStore u var ssiptv yi ordan kullanıyorum ama film izlerken sıkıntı yaşıyorum Netflix dışında bazen film izlemek isteyince zulmü oluyor LG tv den tvcast kullanmaya alıştığımdan yada en kötü Web tarayıcı kullandığımdan sorun olmuyordu ama Web tarayıcı bildiğin eski mobil tarayıcı olduğundan film izleyemiyor

E Çevrimdışı

EmreMst

Yeni Üye
4 Şub 2020
3
26
fazla uzaklara gitmenize gerek yok :)
vestelin uygulamaları stabildir ama smart browser biraz işgence :)

https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-toshiba-telefunken-seg-regal-mb130-qui-menu.3079/ mb130s yazılımları burada güncelleme yapmadı isen güncelleme denemelisin
İncelerim kardeşim şuan kullandığım tv fabrika çıkışlı bu şekilde qui menüde daha fazla uygulama kısmından app store ile uygulama kullanıyorum. Ama çok eksiklik var %95i saçma gereksiz uygulamalar ve Web browseri çok dandik 4 çekirdekli bir tv ye göre eski nokia tuşlu telefondan internete girmekten farksız bir bilgisayar mühendisliği okuyan yazılımla uğraşan biri olarak yerli markada yapılan iş hiç güzel değil
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

selam,
riskler sana aittir. yazılım güncelleyebilirsin. ama ana kartını merak ettim, ud8200 hem mb120 hemde 130 da kullanıldı, peki sizinki hangisi ?
wewd storenin diğer adı da ap storedir.
ben filmakinesi, hdfilmcehennemi gibi siteleri kullanıyorum

5F41E50F-EF21-4EC6-A7DB-14628D4C964D.jpg

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
İncelerim kardeşim şuan kullandığım tv fabrika çıkışlı bu şekilde qui menüde daha fazla uygulama kısmından app store ile uygulama kullanıyorum. Ama çok eksiklik var %95i saçma gereksiz uygulamalar ve Web browseri çok dandik 4 çekirdekli bir tv ye göre eski nokia tuşlu telefondan internete girmekten farksız bir bilgisayar mühendisliği okuyan yazılımla uğraşan biri olarak yerli markada yapılan iş hiç güzel değil

5F41E50F-EF21-4EC6-A7DB-14628D4C964D.jpg
doğrudur qui mb130s ana kart, istersen güncelleme yapabilirsin ama çok şey televizyonuna katmayacaktır

S Çevrimdışı

SONKULLANICI

Aktif Üye
16 Nis 2019
234
64
doğrudur qui mb130s ana kart, istersen güncelleme yapabilirsin ama çok şey televizyonuna katmayacaktır
Arkadaşlar,kanal listesini berbat ettim,bu 49ud8200 için kanal editörü gibi bir proğram var mı acaba, usb ye alıp bilgisayarda düzenleme gibi bir şansımız var mı?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Arkadaşlar,kanal listesini berbat ettim,bu 49ud8200 için kanal editörü gibi bir proğram var mı acaba, usb ye alıp bilgisayarda düzenleme gibi bir şansımız var mı?
Bu güncel kanal listesi;

Bu da kendi kanalları ni PC de düzenlemek için;
Satcodx editör Ler işinizi görecektir.

S Çevrimdışı

SONKULLANICI

Aktif Üye
16 Nis 2019
234
64
Bu güncel kanal listesi;

Bu satcodx editörü göremiyorum.Yani indirmek için.

S Çevrimdışı

SONKULLANICI

Aktif Üye
16 Nis 2019
234
64
Bu güncel kanal listesi;

Bu satcodx editörü göremiyorum.Yani indirmek için.
Sourceforge sayfasından indirdim, kurulmuyor bilgisayara framework lazım diyor, bende kurdum, ama kurulmuyor yinede, yeniden daha düşük sürüm framework yüklenecek diyor, onu da uğraşıyor uğraşıyor yükleyemiyor.oysa bilgisayarda daha yüksek sürümü mevcut :(

Sourceforge sayfasından indirdim, kurulmuyor bilgisayara framework lazım diyor, bende kurdum, ama kurulmuyor yinede, yeniden daha düşük sürüm framework yüklenecek diyor, onu da uğraşıyor uğraşıyor yükleyemiyor.oysa bilgisayarda daha yüksek sürümü mevcut :(
Arkadaşlar,bu kanal düzenlemenin pratik bir yolu yok mu ?silme tek tek ,taşıma tek tek.Tek tek basaraktan bade süzdürüyorlar bize resmen.

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

SONKULLANICI

Aktif Üye
16 Nis 2019
234
64
Burdan indirdim zaten bu proğramı,ama bilgisayara kurarken framwork 3 küsur versiyon kuracak microsoft dedi, e kursun dedim,,uğraştı uğraştı windows bağlantıya erişemiyor dedi.kendim kurayım dedim daha yüksek sürümünü, kurarken , zaten var bilgisayarınızda dedi.:( anlamadım nasıl bir lanet yazılım yapıp da milleti uğraştırıyorlar böyle gerçekten kepazelik.Madem böyle bir dert var, Vestelin sayfasına koy bu proğramı millet kullansın güvenli güvenli.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt