Vestel 55UA9400 model tv Dikey çizgiler

Y Çevrimdışı

yugams

Aktif Üye
28 Eki 2017
139
Vestel 55UA9400 55" 4k 3d televizyonda cof diye tabir edilen dikey çizgiler oluştu. İstanbul Anadolu yakasında nerede yaptırabilirim veya kendim yapabilir miyim? ince yeşil kırmızı dört beş tane çizgi. Maliyeti konusunda bir bilgisi olan var mı kaç tl ye mal olur yaptırmak. Çok canım sıkıldı tam ortada incede olsa gözüme batıyo.
Konu ile alakalı bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Tşk.

WhatsApp-Image-2020-09-23-at-3.22.45-PM.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
A Adem Helvacı

İstanbul Dudullu da galiba var hatta forumda konusu vardı ama bulamadım. Yanlış hatırlamıyorsam yukarı Dudullu gibisinden yazıyordu adreste. Arabayla kendisi götürmüştü.
Siz ne taraftasiniz. Gerekirse benim gibi Adem helvacı ya kargo ile gönderebilirsiniz.
Not yanlış anlaşılma olmasın Adem usta Muğla'da ben onu etiketledim çünkü oda panel onarım yapıyor.

Y Çevrimdışı

yugams

Aktif Üye
28 Eki 2017
139
yaptırmakta fayda var yani zaten o çizgiler gözümün önünden gitmedikçe tv izlemek eziyet remen göz hep o çizgilere kayıyor

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bu kadar yoğun ise sıvı teması olasılığı yüksek ve bu da maalesef daha ilerler anlamı taşıyor.
Kendi kendine dikey çizgi atan cof oluyor elbette ancak tek atar o, O durumda yılarca çalışır tık bile demez.
Ancak sıvı teması olanlar mutlaka ilerler, İlerlemeye devam ederken bu sefer panel üzerinde karbon atığına neden olur o zaman tamiri de olmaz.

Yardımcı olmak isterim lakin ciddi anlamda çok yoğunum bu ara kabul edemem. Line müdahalesi konusunda işletmeler biraz isteksiz davranabiliyorlar ancak İstanbulda bunu yapacak yer bulamamanız imkansız. Yine de fikir olması adına İstanbul Elektronik güvenilir firmalardan birisidir. Çok daha profesyonel arkadaşlarım var orada ancak onlar da line hatası işlemleri almıyorlar artık.

Mali açıdan 800tl bantlarında değişir , 700 olur 900 olur o işlem yapan ustanın takdiridir yalnız il dışına yollarsanız artı lojistik maliyeti çıkar başınıza.

Y Çevrimdışı

yugams

Aktif Üye
28 Eki 2017
139
Adem hocan vestel servise vereyim mi sizce onlar yapabilir mi siz ce?

Y Çevrimdışı

yugams

Aktif Üye
28 Eki 2017
139
Arkadaşlar son olarak garantinin bitmesine üç beş gün var ücretsiz yapar mı servis sizce yoksa hiç vakit kaybetmeyeyim mi ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt