Vestel 55UA9090 ışık sızması,ekranda beliren renkler.

S Çevrimdışı

Sensey0

Yeni Üye
13 Eyl 2022
10
24
Dört köşede simetrik kararma Dled bütün ürünlerde kısmen görülür. Bu tespit tüketiciler tarafından bütün markalarda yapıldı bugüne kadar.
Şurada sebebini de açıklamıştım

58AU7000 modelinde psikolojik olarak rahatlayacaksınız çünkü SAMSUNG gibi bir marka yazıyor önünde. İthal ve pahalı ürün almış olmanın verdiği bir ''Bu tv iyidir canım'' düşüncesi ile satın alacaksınız ancak giriş seviyesi bir ürün olduğunu gözardı etmemek gerekir.

Siz yine samsung alın 58 yerine 55 alın mesela. Ekranı küçük tutup çıtayı yükseltmeniz gerekir. TU7 serisinden beri 7000 7100 7200 gibi türevlerin hiç birisini aldırmadım insanlara ve aldırmamakla ilgili kendimizce gerekçelerimiz vardı, haklı çıktık.
Onu da burada anlattık

TU AU BU farketmez, 7 serisi her zaman giriş seviyesi üründür ve ona uygun panel kullanılır. Hatta bu sene cozuttular BU8000 ve 8500 serilerinde dahi giriş seviyesinin zorla bir tık üstüne çıktılar.
Teşekkürler hocam o zaman samsunga yönelmiyorum kullandığım vestel 55UA9090 modelinin değişimini isteyeceğim içimin rahat olması için. Ve umarım uzun vadede bir sorun çıkartmaz

Sută la sută e din display !!! Are o banda la display care nu este bine lipită din fabrică !!!
thank you. Should I replace the product with a new one or buy another product?

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri