Vestel 55U9500 4K TV 2999 Lira

F Çevrimdışı

fth41 

Yeni Üye
7 Şub 2020
46
44
Netflix kampanyası bitmiş mi? 2999 liraya 3 ay netflix hediyeli almıştım keyifle kullanıyorum. Ne donma sorunu yaşadım ne fişi çek tak gerektiren bir durum oldu. Maşallah çatır çatır netflix-youtube ve ss ip tv keyfi yapıyorum. İnternet hızı 10 mb üzerinde olduğunda görüntü kalitesi çok iyi ama çocuk pc de oyun indiriyorsa veya online kasıyorsa internet hızı 4-6 mb düşüyor o zaman 720 - 1080p arası görüntü alıyorum.

K Çevrimdışı

Krm28

Yeni Üye
26 Nis 2020
2
31
Bu tv yi almayi düşünüyorum alan varsa yazabilir mi acaba iptv sorunsuz calisiyor mu bazi vestellerde sorun çıkıyormuş sanırsam iptv de

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,097
40
Bu tv yi almayi düşünüyorum alan varsa yazabilir mi acaba iptv sorunsuz calisiyor mu bazi vestellerde sorun çıkıyormuş sanırsam iptv de

Ssip tv dışında çalışan uygulama yok galiba yurt dışından kısa süreli ücretsiz bir server kullandım stabildi problem çıkarmadı

Yayın aldığınız kaynağın ve sizin internet bağlantınız iyi oldukça problem çıkacağını sanmıyorum

K Çevrimdışı

kemalsaka

Yeni Üye
11 Kas 2020
8
43
galiba bu u95000 modellerde kronik bir sorun tespit eddim bu modellerin tümünde bu sorunun olduğunu düşünüyorum 3 ayrı sıfır tv de denedim 3 dede aynı sorun oldu bu nu iyi anlamak adına sizden ricam tv nin yansıtma özelliğini açıp telofonun hafızasında kayıtlı olan müziği açıp dinlermisiniz müzik kesik kesik çalmaya başlicak denemeniz mümkünnü ve bu model tv yi alanların denemesini de rica ediyorum deneyen ler burdan yoruma cevap yazarsa iyi olur ve herkez vestele bu kıronik sorunu bildirir not:telefonu tv ye yansıtıyoz wireless displayr özelliği yansıttık dan sonra telefonun hafızasında müzik açıyoruz ve müzik kesik kesik çalmaya başlıyor.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
galiba bu u95000 modellerde kronik bir sorun tespit eddim bu modellerin tümünde bu sorunun olduğunu düşünüyorum 3 ayrı sıfır tv de denedim 3 dede aynı sorun oldu bu nu iyi anlamak adına sizden ricam tv nin yansıtma özelliğini açıp telofonun hafızasında kayıtlı olan müziği açıp dinlermisiniz müzik kesik kesik çalmaya başlicak denemeniz mümkünnü ve bu model tv yi alanların denemesini de rica ediyorum deneyen ler burdan yoruma cevap yazarsa iyi olur ve herkez vestele bu kıronik sorunu bildirir not:telefonu tv ye yansıtıyoz wireless displayr özelliği yansıttık dan sonra telefonun hafızasında müzik açıyoruz ve müzik kesik kesik çalmaya başlıyor.
internet hizinizla alakali olabilir mi?

K Çevrimdışı

kemalsaka

Yeni Üye
11 Kas 2020
8
43
internet hizinizla alakali olabilir mi?
sadece ben denemedim mediamar vatan gibi alış veriş merkezlerin teşhir lerinde denedim yuotubede yorumlarda çok kişiyle yazıştık aynı sorun var ve bu sorun telefonun hafızasındaki müziği yansıtınca oluyor telefonla çekdiğiniz vidyoyu yansıtınca veya google yutube yansıtınca olmuyor internet hızından olsa diyerlerindede olur

M Çevrimdışı

merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
263
49
sadece ben denemedim mediamar vatan gibi alış veriş merkezlerin teşhir lerinde denedim yuotubede yorumlarda çok kişiyle yazıştık aynı sorun var ve bu sorun telefonun hafızasındaki müziği yansıtınca oluyor telefonla çekdiğiniz vidyoyu yansıtınca veya google yutube yansıtınca olmuyor internet hızından olsa diyerlerindede olur
Tv üç haftalık yazını görünce ilk defa denedim , tlf hafızasından üç parça çaldım üçü de takıldı ,youtube video açtım hiç takılmadı, ilginç

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri