Vestel 55U9400 Ekran Altı Titremesi

U Çevrimdışı

umtcnkrt

Yeni Üye
20 Haz 2020
15
29
Merhabalar,

F fikoloji ustadın yaptığı inceleme sorunucu Vestel 55U9400 tv aldım. Oldukça memnunum da cihazdan. Ancak aldığımda olmayan(yada fark edemedim) 1-2 gündür yeni ortaya çıkan bir sorunum bulunuyor. Cihazı alalı bir ay olmadı daha. Ekranın altında sürekli titreyen bir birkaç çizgi var. Sabit bir arkaplan olunca çok belli oluyor. Neden olabilir yada ne yapmalıyım? Sorunu gösteren bir de video çektim aşağıdan bakabilirsiniz.

Teşekkürler.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Normal yayınlarda da yapıyormu acaba (şunun için yazdım acaba servis menüde mi sıkıntı var) :alala

U Çevrimdışı

umtcnkrt

Yeni Üye
20 Haz 2020
15
29
Merhaba,

Normal yayında tam anlaşılmıyor ancak YouTube girişinde de sabit gri ekran olduğu için orada da çıkıyor. Önce tivibu kaynaklı sandım ancakhem tv menüsünde hemde YouTube’da da görünce anlayamadım.
teraspy teraspy

489C8039-5D3B-4970-B40F-0E664D07C704.jpg

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Hımm, bence o filmi ve fotoyu aşağıdaki vestel wp adresine gönder bence :

Whatsapp Numaramız:
arıza kaydı oluşturun . müşteri temsilcisi sizi aradığın da videoyu gönderebileceğiniz numara talep edin onlar teknik desteğe durumu iletirler

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
Merhaba,

Normal yayında tam anlaşılmıyor ancak YouTube girişinde de sabit gri ekran olduğu için orada da çıkıyor. Önce tivibu kaynaklı sandım ancakhem tv menüsünde hemde YouTube’da da görünce anlayamadım.
teraspy teraspy

489C8039-5D3B-4970-B40F-0E664D07C704.jpg

Tft panelde sorun var. Servis ile iletişime geçiniz bu arada paneli ıslak bez ile sildiniz mi? Veya temizlemek için sıvı temizleyici sıktınız mı?

U Çevrimdışı

umtcnkrt

Yeni Üye
20 Haz 2020
15
29
Selamlar,

Açıkçası sorun bu sabah yok oldu. TV'yi açtım çizgiler gitmişti. Dün akşam olan çizgiler şimdi yok. Servis kaydı açtırdım, servis arayacak ama ne diyeceğimi şaşırdım :hmm

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Selamlar,

Açıkçası sorun bu sabah yok oldu. TV'yi açtım çizgiler gitmişti. Dün akşam olan çizgiler şimdi yok. Servis kaydı açtırdım, servis arayacak ama ne diyeceğimi şaşırdım :hmm

En gıcık olduğum durumdur. Çamaşır makinem sıkarken tak tak ses yapıyordu çağırdım servisi yarım saat makinanın başında beklediler 2 kere çamaşır sıktırdılar makinede tık ses yok. Şimdi gene aynı sorunu yaşıyorum. Bende sen gibi videoya çekeceğim. Sen genede video ve fotoğrafı göster gerekeni yapsınlar hocam. 3 gün sonra geri gelir o çizgiler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt