T Çevrimdışı

Tvmagduru

Yeni Üye
11 Ara 2021
8
29
Öncelikle herkese selamün aleyküm forumda yeniyim konuyu yanlış başlığa açmış isem kusura bakmayın.

Vestel 50U9500 televizyonum var. ara sıra yarım ekran sorunu geliyordu YouTube'da iken, televizyona ilk kurulum yapıp sıfırlıyor ve düzeliyordu. Özellikle son zamanlarda aşırı derecede televizyonum maalesef YouTube'da yarım ekran sorunu verir ya da ekran hiç gözükmüyor. Konuda bilgisi olan bana yardımcı olabilir mi?

TELEVİZYONUN GÜNCELLEMESİ ANLAMIYORUM YENİ Mİ ESKİ Mİ SÖYLEYEBİLİRSENİZ SEVİNİRİM.

IMG_20211211_204333.jpg

TELEVİZYONUN SORUNU İLE İLGİLİ RESİMLER AŞAĞIDADIR.

IMG_20211211_203533.jpg
IMG_20211211_203518.jpg
IMG_20211211_203510.jpg

Cevap veren herkesten Allah razı olsun, Teşekkür ederim

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,097
40
:) olmayan mb230 varmı ki çek fişi bitir işi

Mütemadiyen 2 3 günde bir oluyor şimdilik çözüm yok sanırım

Sorunun Vestel le alakalı olduğunu da çok sanmıyorum portal ve uygulama hizmeti dışarıdan geliyor

Problemin oradan düzeltilmesi gerekli diye düşünüyorum ben

T Çevrimdışı

Tvmagduru

Yeni Üye
11 Ara 2021
8
29
Değerli hocam vermiş olduğunuz cevap için çok teşekkür ederim.Fisi çekmek ürüne zarar vermez mi,bir de bunun mutlak çözümü var mı acaba rica etsem yardımcı olur musunuz

Değerli hocam vermiş olduğunuz cevap için çok teşekkür ederim.bu sorunun mutlak kesin bir çözümü var mı acaba rica etsem yardımcı olur musunuz

Değerli hocam vermiş olduğunuz cevap için çok teşekkür ederim.bu sorunun mutlak kesin bir çözümü var mı acaba rica etsem yardımcı olur musunuz

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Değerli hocam vermiş olduğunuz cevap için çok teşekkür ederim.Fisi çekmek ürüne zarar vermez mi,bir de bunun mutlak çözümü var mı acaba rica etsem yardımcı olur musunuz

Sorun kendisi çözülecek yine haber veririz

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,097
40
Son 1 haftadır bu problem daha sık olmaya başladı çözüm yerine sanırım daha fazla problem ürettiler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri