Vestel 50U9500 hakkında yorum alabilirmiyim?

R Çevrimdışı

Ramazankagann

Yeni Üye
3 Şub 2020
27
40
Konuyla Alakalı Adem usta yardımcı olur müsait olunca özellikleri gayet güzel ama evde küçük çocuk varsa Ekran Koruyucu Almanı Tavsiye Ederim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Smart Konusunda Vesteller ve vestel üretimleri biraz geride kalıyor smart ı Aktif olarakmı kullanacaksınız.
merhabalar vestel 55u9500 paneli nedir? 55 veya58inç vestelin hangi serisini tavsiye edersiniz?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Mb100 de actım mb211s de actım bazı videolar iyi etkisi gözle görülüyor fakat bazende kapatınca da iyi gibi oluyor videoya göre degişiyor sanki.

MB100'de ben de açtım. Onda kesinlikle en küçük bir fark olmadığını net olarak söyleyebilirim. Bu bahsettiğim çip mevzusu MB100 ve MB120'ler için aynen geçerli. MB130s modelinde de açtım ve yine çalışmıyor. Ama MB211s için denemeden bir şey diyemiyorum. Daha alt model bir kart olduğu için açılmaz diye tahmin ediyordum.

"Film Algılayıcı" açıkken Demo ekranına gelirseniz ekranın yarısını açık, yarısını kapalı olarak gösteriyor. Orada fark oluşuyor mu? Bunu sormamın nedeni, insanlar bazen placebo etkisine girip fark olduğunu söyleyebiliyorlar.

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
MB100'de ben de açtım. Onda kesinlikle en küçük bir fark olmadığını net olarak söyleyebilirim. Bu bahsettiğim çip mevzusu MB100 ve MB120'ler için aynen geçerli. MB130s modelinde de açtım ve yine çalışmıyor. Ama MB211s için denemeden bir şey diyemiyorum. Daha alt model bir kart olduğu için açılmaz diye tahmin ediyordum.

"Film Algılayıcı" açıkken Demo ekranına gelirseniz ekranın yarısını açık, yarısını kapalı olarak gösteriyor. Orada fark oluşuyor mu? Bunu sormamın nedeni, insanlar bazen placebo etkisine girip fark olduğunu söyleyebiliyorlar.
hayır bende mesela actıgım zaman 211sde dede mb100 dede mesela radyo modunda dinliyorsunuz yazıyısını film algılayıcıyı ne kadar yuksek yaparsam o kadar küçük adımla ilerliyo etki var hiç yok değil isterseniz videoya cekebilirim ama bazı filmlerde sanki vazen iyi bazen kötü oluyo tam okarak çözebilmiş degilim fakat tvnin kullanmadığnız özellikleri kapatırsanız tv daha seri oluyo mesela 3d hbb tv gibi bence görüntü akışına bile faydası var

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
hayır bende mesela actıgım zaman 211sde dede mb100 dede mesela radyo modunda dinliyorsunuz yazıyısını film algılayıcıyı ne kadar yuksek yaparsam o kadar küçük adımla ilerliyo etki var hiç yok değil isterseniz videoya cekebilirim ama bazı filmlerde sanki vazen iyi bazen kötü oluyo tam okarak çözebilmiş degilim fakat tvnin kullanmadığnız özellikleri kapatırsanız tv daha seri oluyo mesela 3d hbb tv gibi bence görüntü akışına bile faydası var

Özellik kapatmanız buna neden olur çünkü tüm işleri işlemci tek başına yapıyor.
Sony'deki LG'deki Samsung'daki özelleştirilmiş işlemcilerle Vestel'in kullandığı işlemci aynı olamaz haliyle.

A Çevrimdışı

Ahmet6363

Yeni Üye
5 Haz 2020
5
25
Merhabahlar ben Vestel 4k 9500 kullaniyorum.ekran yansıtmaya girince wifiden cikiyor ve bağlantı kurulamiyor sebebi nedir ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhabahlar ben Vestel 4k 9500 kullaniyorum.ekran yansıtmaya girince wifiden cikiyor ve bağlantı kurulamiyor sebebi nedir ?
Şu anda bu şikayet ile YouTube kanalimda aynı anda bı kaç kişi mesaj attı, kontrol edemiyorum şu anda ama bu kadar farklı modelde aynı sorun varsa ben portalda sorun var diye düşünüyorum. Yani bı garip durum ☺️

O Çevrimdışı

omerklkn

Yeni Üye
31 May 2020
9
31
2. Mesajda kullanılan panelleri Adem hocam bilgi vermiştir.
58 inç ye ise bu zamana kadar sürekli gördüğümüz panda paneldir.
Merhaba, panda panelin digerlerine gore ne gibi arti veya eksileri var ? Bende bu TV den aldim henuz gelmedi ama A Adem Helvacı panda panele mesafeliyim deyince TV gelmeden sogudum valla iademi etsem diye dusundum cokta uyguna aldim kampanyadan.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt