Vestel 50u9500 açılmıyor iade değişim süreci

V Çevrimdışı

Vlkangndz

Yeni Üye
21 Nis 2021
10
29
35 gün önce 50u9500 tv yi aldık. İlk gümlerden beri ara ara TV kendiliğinden kapanıyordu. En son 34.gün tv kapandı ve açılmıyor standby ışığı yanıp sönüyor .
Servis geldi yazılım yapılması lazım dedi. Ben yok değişim istiyorum dedim . Manisa çözüm merkezinden aradılar yazlımsal hata var dediler ben de neyse artık tamam dedim servis geldi yine yazılım yüklediler ama yine olmadı. ANAKART değişilmeli gerekmiş.
Bundan sonraki süreçte ne yapmalıyım dostlar ? Değişim veya iade olur mu? Yapmazlarsa nerelere başvurmak lazım?
Çok saygılar ...

C Çevrimdışı

cokoaz1

Yeni Üye
7 Eyl 2020
34
23
Son yazılım sürümü kaç tvnizin
Bende de 55u9500 var ilk birkaç gün sıkıntı yaşadım ama son güncellemeyi yapınca yağ gibi kaymaya başladı.

V Çevrimdışı

Vlkangndz

Yeni Üye
21 Nis 2021
10
29
Son yazılım sürümü kaç tvnizin
Bende de 55u9500 var ilk birkaç gün sıkıntı yaşadım ama son güncellemeyi yapınca yağ gibi kaymaya başladı.
Bilmiyorum reis de tvnin Güncellemesi son sürümdü. Servis iki ayrı yazılım yükledi olmadı anakart değişmesi lazım dedi . Sizin tv alalı kaç ay oldu binevi aynı tvler aslında ben memnundum beni karşılıyordu .

TamirciÇırağı Çevrimdışı

TamirciÇırağı

Aktif Üye
19 Eki 2018
59
30
Vestel değişim sunmadığı durumlarda küçük ev aleti falan teklif ediyor tüketiciye , sizin tercihinize bağlı . Değişim içinize siniyorsa değişimde ısrarcı olun , kart değişimi beni tatmin eder diyorsanız kart değişsin . Sonuçta 0 kart takılıyor ,tamamen size kalmış.

C Çevrimdışı

cokoaz1

Yeni Üye
7 Eyl 2020
34
23
Smart uygulamaları uzun süre kullanınca donma+kasma hiç yaşadınız mı
Sadece tarayıcıda maç açtığım zaman ilk 15 20 dakika sorunsuz çalışıyor ama 20. Dakikadan sonra takılmaya başlıyor ve donuyor. Bunun da maç izlediğim siteyle alakalı olduğunu düşünüyorum.

B Çevrimdışı

beratozguner

Aktif Üye
25 Mar 2021
101
31
Sadece tarayıcıda maç açtığım zaman ilk 15 20 dakika sorunsuz çalışıyor ama 20. Dakikadan sonra takılmaya başlıyor ve donuyor. Bunun da maç izlediğim siteyle alakalı olduğunu düşünüyorum.
Siteden ziyade önbellek ile alakalı o durum. Tarayıcı ön belleği dolunca takılır. Çözümü usb bellek takmak. Youtbe da lg tvler için çok var bu durum. Özellikle eski tvlerde olan bir durumdu.

V Çevrimdışı

Vlkangndz

Yeni Üye
21 Nis 2021
10
29
Vestel değişim sunmadığı durumlarda küçük ev aleti falan teklif ediyor tüketiciye , sizin tercihinize bağlı . Değişim içinize siniyorsa değişimde ısrarcı olun , kart değişimi beni tatmin eder diyorsanız kart değişsin . Sonuçta 0 kart takılıyor ,tamamen size kalmış.
Sizce ne yapmalıyım ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri