Vestel 50Q9900 Bulutlanma ve Panel Açıklık Sorunu (AUO)

V Çevrimdışı

vestelqledci

Yeni Üye
17 Ocak 2023
18
27
Rica ederim. Vestel bu konuda belki yokuş yapmaya kalkabilir, öyle bir durum olursa haber verin lütfen.
Yeni ürün sisteme düştü yarın kurulumu yapılacak boe panel 6 cof olduğundan beni huzursuz ediyor. Seri numarasından panel bilgisi için yardımcı olabilir misiniz? Boe ise değişim isteyebilir miyim müşteri temsilcisi beğenmezseniz değişim istememi söylemişti.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yeni ürün sisteme düştü yarın kurulumu yapılacak boe panel 6 cof olduğundan beni huzursuz ediyor. Seri numarasından panel bilgisi için yardımcı olabilir misiniz? Boe ise değişim isteyebilir miyim müşteri temsilcisi beğenmezseniz değişim istememi söylemişti.
Kıymetli bir panel var üstünde, eğer bu seri numarasının geleceği kesin ise kaçırmayın. AUO panel var üründe.

V Çevrimdışı

vestelqledci

Yeni Üye
17 Ocak 2023
18
27
Paylaştığınız linkte iki seri numarası görünüyor, ikisinde de AUO panel mevcut sisteme göre
Adem Bey QNZB olarak gözüküyor panel fikoloji seri numarasından boe olarak yazmış. Youtube videonuzda QNZB yi bulamadım yardımcı olabilir misiniz

Adem Bey QNZB olarak gözüküyor panel fikoloji seri numarasından boe olarak yazmış. Youtube videonuzda QNZB yi bulamadım yardımcı olabilir misiniz
Seri numarasından panel bilgisi elde edebileceğim bir yer varsa forumdaki kişilere yardımcı olabilirim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt