vestel 4k smart 65u9600 modlama oluyormu?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Geçen gün çekmiştim resmi hocam art niyet yada başka birşey yok.65 inç ud 9600 yok sanırım piyasada 65 altı ud9600.. teşekkürler

IMG_20211010_204219.jpg
Tamamdir bu u9600 değilmiş mb230 ana kart modlama yapılabilir fakat ssiptv faydası olmaz. Ott player deneyebilirsiniz olmadı farklı bir firmadan demo al o ssiptv de ne yapacak kontrol et. Yazılım güncel ?

H Çevrimdışı

hakansomun

Yeni Üye
9 Eki 2021
11
47
Tamamdir bu u9600 değilmiş mb230 ana kart modlama yapılabilir fakat ssiptv faydası olmaz. Ott player deneyebilirsiniz olmadı farklı bir firmadan demo al o ssiptv de ne yapacak kontrol et. Yazılım güncel ?
Farklı firma ile de denedim lakin.onda da kanal eksik.ssiptv haricinde player yok Tv'de.tvden aldığım dosyayı editleyemiyorum.teşekkürler

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
H Çevrimdışı

hakansomun

Yeni Üye
9 Eki 2021
11
47
Arkadaşlar bilgi ve tavsiyeler için çok teşekkür ederim.tv modeli u9500 olduğunu gördüm.yazılımı alamamak benim hatammış.direkt yazılımı çekmeye çalıştım.forumdaki dosyaları flasha atmadan denemişim?.ssiptv uygulaması ise vestellerde 12000 kanalı geçmiyormuş.modlama seçeneğindeki iptv desteği bölümü hakkında bilginiz varmı acaba.teşekkürler

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Dosyayı çektim TV'den toolbox klasörlerde ıptv support var false olarak seçilmiş.true yapsam kanal sayısı artar mı acaba
Çekilen dosyada kanal sayısı arttıracak ayar yok ben hiç görmedim. Sadece kısıtlı olan özellikleri açabilirsiniz. Donanım uygun değilse özellik açma işe yaramıyor. Donanım uygun olmayıp ta fazladan açılan özellikler tv nin hiç çalışmamasına neden olur. Fazla kurcalamayınız. Kurtarabilmek için yazılım arayışına başlarsınız. Anakart değişimine kadar gidebilir.

H Çevrimdışı

hakansomun

Yeni Üye
9 Eki 2021
11
47
Çekilen dosyada kanal sayısı arttıracak ayar yok ben hiç görmedim. Sadece kısıtlı olan özellikleri açabilirsiniz. Donanım uygun değilse özellik açma işe yaramıyor. Donanım uygun olmayıp ta fazladan açılan özellikler tv nin hiç çalışmamasına neden olur. Fazla kurcalamayınız. Kurtarabilmek için yazılım arayışına başlarsınız. Anakart değişimine kadar gidebilir.
Teşekkürler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri