vestel 4k smart 65u9600 modlama oluyormu?

H Çevrimdışı

hakansomun

Yeni Üye
9 Eki 2021
11
47
F fikoloji

Daha önceden mb180 için modlama olmadığını söylemişti ilerleyen zamanda belki bişeyler bulunur

Gerçi bahsettiğiniz modelde modlama yapılacak bişey yok memc pixellence pro dolby vision açık geliyor ne yapmayı planlıyorsunuz modlama olarak
Ssip TV kanal sayısı eksik çıkıyor hafıza sorunundan bazı özellikleri deaktif etmek istiyorum

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
merhabalar herkese.vestel 4k smart 65u9600 model tv sahibim.hafıza sorunu yüzünden bazı özellikleri deaktif etmek istiyorum.tv üzerindeki dosyayı çekince(syslog_2021_10_09_08_57_55) adlı bir dosya geliyor.bu dosyayı modlayabiliyormuyuz.teşekkürler
Tv den bilgi çekilemiyor. Bahsettiğiniz dosya log dosyası modlanmaz.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Ssip TV kanal sayısı eksik çıkıyor hafıza sorunundan bazı özellikleri deaktif etmek istiyorum

Ssip TV nin sayfasında sayı tam çıkıyor mu kontrol ettiniz mi veya ordaki sayı ile TV deki toplam kanal sayısı tutuyor mu

Çin kaynaklı server kullanıyorsanız ordaki sayılar hiç bir zaman tam tutmuyor ben görmedim :)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ben bu TV nin u9600 olduğunu düşünmüyorum çünkü 1 sene olfugunu belirtti arkadaş. Bu TV daha yeni çıktı.
Menü 4725 yapıp görsel eklermisin

H Çevrimdışı

hakansomun

Yeni Üye
9 Eki 2021
11
47
Ben bu TV nin u9600 olduğunu düşünmüyorum çünkü 1 sene olfugunu belirtti arkadaş. Bu TV daha yeni çıktı.
Menü 4725 yapıp görsel eklermisin

IMG_20211009_115033.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Yardım etmek için resim veya barkod istediğimizde neden resmin veya barkodun en önemli kısmı foruma eklenmez anlamış değilim. Eklediğiniz resimde önemli bilgilerin olduğu en üstteki satır yok. Diğer bilgilerden anakartın Mb230 olduğu anlaşılıyor kısıtlı da olsa bu anakarta modlama yapılabilir.

H Çevrimdışı

hakansomun

Yeni Üye
9 Eki 2021
11
47
Yardım etmek için resim veya barkod istediğimizde neden resmin veya barkodun en önemli kısmı foruma eklenmez anlamış değilim. Eklediğiniz resimde önemli bilgilerin olduğu en üstteki satır yok. Diğer bilgilerden anakartın Mb230 olduğu anlaşılıyor kısıtlı da olsa bu anakarta modlama yapılabilir.
Geçen gün çekmiştim resmi hocam art niyet yada başka birşey yok.65 inç ud 9600 yok sanırım piyasada 65 altı ud9600.. teşekkürler

IMG_20211010_204219.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt