vestel 48fa8200 model tv ses sistemi

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
17MB230 anakart ile modlama islemleri anlatimi

bu konuda kulaklik ses ayari ile ilgili sorunu modlama ile cözümü mevcut ,5.1 ile ilgili sorunu cözer mi tecrübem yok,deneyin isterseniz.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
17MB230 anakart ile modlama islemleri anlatimi

bu konuda kulaklik ses ayari ile ilgili sorunu modlama ile cözümü mevcut ,5.1 ile ilgili sorunu cözer mi tecrübem yok,deneyin isterseniz.

Bu TV'deki anakart MB230 değil sanırım ama? :alala

M Çevrimdışı

murrqq

Yeni Üye
17 Eki 2020
3
34
kulaklik modlamasi tüm anakartlar icin gecerli,ayrica diger özellikler kendi tv mizden aldigimiz profil dosyasini toolbox programinda actigimizda görülüyorsa onlar icin yapilacak uygulamalar aynidir,yazinin iceriginde aciklamasi mevcut.

kulaklıkla ilgili denilenleri yaptım. değişen birsey olmadı. hw ve sw profil dosyalarındanki sound yazan bir kaç birşeyi bilinçsiz olarak değiştirdim. sorun çözülmüş oldu. ilginize ve yardımlarınıza tskler

Son düzenleme:
hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Aslinda bizde sizin yaptiginiz gibi deneme yanilma usulü buluyoruz, yapilan tehlikeli bir islem sistem cökebilirdi ama sorununuzu cözdügünüze sevindim.zamaniniz olursa hangi secenekleri aktif yaptiginizi paylasirsaniz sevinirim,bir baska arkadasimizin isine yarayabilir.

M Çevrimdışı

murrqq

Yeni Üye
17 Eki 2020
3
34
Aslinda bizde sizin yaptiginiz gibi deneme yanilma usulü buluyoruz, yapilan tehlikeli bir islem sistem cökebilirdi ama sorununuzu cözdügünüze sevindim.zamaniniz olursa hangi secenekleri aktif yaptiginizi paylasirsaniz sevinirim,bir baska arkadasimizin isine yarayabilir.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

En yakin zamanda eski ve yeni dosya arasindaki farklara bakarak yaptiklarimi paylasayim ins. Tekrar cok tskler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri