VESTEL 43UB8600 VEWD UYGULAMASI ÇALIŞMIYOR

S Çevrimdışı

Synsxq

Yeni Üye
4 Eyl 2021
14
23

Öncelikle hayırlı geceler arkadaşlar.
Elimde Vestel 43UB8600 43 LED 4K TV mevcut ve normalde ssiprtv ve ott player ile iptv izlerken yaklaşık 2 ay önce vewd store içindeki hiçbir uygulama çalışmaz oldu. Fabrika ayarına döndürdüm vs etki etmedi servis geldi ve yapacak bir şey yok gibi komik bir cevap aldım. Çalışan şey bozuldu anlaşılan. Ne yaparsam geri çalışır hale gelebilir?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Büyük ihtimalle smart içindeki uygulamadan kaynaklıdır,bende o model tv olmadığından deneyemiyorum ama bu tv ile alakalı değil de ,içindeki wevd ile alakalı,ben bir ara bunun virtualboxta (sanal makina) denenmesi için iso'sunu vermiştim.

S Çevrimdışı

Synsxq

Yeni Üye
4 Eyl 2021
14
23
Kusura bakmayın bu işlerden pek anlamam ne yapmam gerek biraz daha açık bir dille anlatma şansınız var mı?
Ne yapmam gerekiyor acaba

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Kusura bakmayın bu işlerden pek anlamam ne yapmam gerek biraz daha açık bir dille anlatma şansınız var mı?
Pek fazla bir şey yapamazsın ,bizim tvlere program yüklenemiyor maalesef ,ben belki meraklısındır diyerek linkleri verdim ,çünkü bir ara sanal makinada test ediyordum ben,bir ihtimalle yazılımcılar wevd içinde yazılımı düzenliyebilirler belki.

S Çevrimdışı

Synsxq

Yeni Üye
4 Eyl 2021
14
23
Vewd nin kendisine mail atsam bir şansım olur mu
Aaa, acaba hata mı veriyordu ,bir foto yüklesen buraya ,açılmayınca ne yazıyor ekranda.
Vewdyi açıyorum hocam içindeki uygulamaları kullanmak için aç kısmına basılmıyor bassanda tepki yok sanki deaktive edilmiş gibi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Vewd nin kendisine mail atsam bir şansım olur mu

Vewdyi açıyorum hocam içindeki uygulamaları kullanmak için aç kısmına basılmıyor bassanda tepki yok sanki deaktive edilmiş gibi
Hımm,diğer uygulamalar (wevd dışındaki) çalışıyor mu peki :alala

S Çevrimdışı

Synsxq

Yeni Üye
4 Eyl 2021
14
23
Evet televizyonda olan diğer bein netflix vs her şey sorunsuz çalışıyor vewd nin içine girince kendi içindeki uygulamaları açılmıyor
Hımm,diğer uygulamalar (wevd dışındaki) çalışıyor mu peki :alala
Peki hocam iptv izlemenin bir yolu yok mudur bizim tv de

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Evet televizyonda olan diğer bein netflix vs her şey sorunsuz çalışıyor vewd nin içine girince kendi içindeki uygulamaları açılmıyor

Maalesef şimdilik yok ,en iyisi ucuz yollu bir android box almak ,(bende düşünüyorum almayı hatta :) )

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
Tv nin smart portalinde gördüğünüz uygulamaların hepsinin lisansı süreli olarak üretici firma tarafından ödeniyor. Süresi biteni tekrar almazlarsa o uygulamayı kullanamazsın.
Siz de ön yargılı olup servisi suçlamısınız. Ortada bir arıza bile yokken aldığınız cevabı komik diye değerlendirmişsiniz.

Son düzenleme:
smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52

ott playeri kullananilirsiniz. vewd bir ihtimal çok kanallı listeden dolayı ip adresinizi banlamış olabilir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt