vestel 43UA9800 model tv menü sorunu

P Çevrimdışı

pilotosman 

Yeni Üye
20 Eki 2021
9
38
Gelişmiş ayarlar/ Tercihler/ Tkgs ses ayarları da tercihlerde ses için öncelikle '' Kullanıcı'' Seçilecek sonra alt menüler açılır.
Malesef gelismis ayarlar icerisinde "benim tv de gelismis secenekler diye yaziyor" tercihler diye bir baslik yok. Yav ne tv almisim be. Herkezin menusunde olan basliklarin hic biri bende yok.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
Malesef gelismis ayarlar icerisinde "benim tv de gelismis secenekler diye yaziyor" tercihler diye bir baslik yok. Yav ne tv almisim be. Herkezin menusunde olan basliklarin hic biri bende yok.
Menü/Ayarlar/Cihaz tercihleri deneyin cihaz tercihleri içerisinde sizin istediğiniz ayarlar var. Kullanma kitabı sayfa 31-32-33-34-35-36-37-38

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
Arkadaşlar bu tv de ekran yansıtma chromecast beş kuruş etmez 10 tane akıllı telefon ile ayrı ayrı denedik telefonlarda sorun olsa birinde düzgün çalışırdı ya da hepsinde sorun olurdu takıla takıla gidiyor görüntüler cihazı sıfırladık televizyonu yeniden kurulum yaptık vesaire bir uygulama kurarak durumu çözeceğimiz bir durum var ise yardımcı olursanız seviniriz

hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
Arkadaşlar bu tv de ekran yansıtma chromecast beş kuruş etmez 10 tane akıllı telefon ile ayrı ayrı denedik telefonlarda sorun olsa birinde düzgün çalışırdı ya da hepsinde sorun olurdu takıla takıla gidiyor görüntüler cihazı sıfırladık televizyonu yeniden kurulum yaptık vesaire bir uygulama kurarak durumu çözeceğimiz bir durum var ise yardımcı olursanız seviniriz
Eğer ekranın bütününü aktarırsanız öyle olur uygulamalar ile içerik aktarmanız lazım. Örneğin youtube, netflix bilgisayarda da Google chrome
detaylı anlatım burada.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt