Vestel 43ua9600 #sinyal yok

M Çevrimdışı

merve25

Yeni Üye
7 Kas 2021
15
1 şubat 2022'de Vestel 43ua9600 4k televizyon aldık. 2 gün sonra tv bize teslim edildi ve kurulumu yapıldı. İlk başlarda her şey normal ilerliyordu. 12-13 şubat ara ara sinyal yok hatası veriyordu. Biraz calışıyor sonra tekrar sinyal yok. 14 şubat gündüz yine bu hatayı verdi. Gecede önce bir geldi sonra tekrar sinyal yok demeye başladı. Sonra hiç kanallar sinyal vermedi. Akşam vestel tv kablosu takilı ikende elektrikler gitti. Apartmanda tek bizim katın elektriği gitti. Ana şartel atmiş. Sonra tv tekrar açtım ara ara gelip tekrar sinyal yok diyor. Gelip gitmesi saniye içinde oluyor. Ben bu tv daha yeni aldım. Servis ile bağlantı kurunca uyduda sorun vardır, gelir bir problem görmezsek ücret aliriz deniliyor. Kaç
senedir tv kullanıyoruz uyduda bu zamana kadar
bir problem yaşamadik. Tv calismiyorsa sorunu servis gelmeden biz nasil anlayabiliriz.Servise garanti süresinde gelip bir sorun yok ise para talep edeceğini söyleyen tek servis Vestel. Ben bu tv sorunu nasıl çözebilirim. Çözülmez ise Şu sürecte degisim hakkim ya da iade durumum nedir ? Para iadesi alma durumu tvlerde nasıl oluyor?

20220214_221613.jpg

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
Uydu sinyal kalitesinde sorun var bağlantıların kontrol edilmesi lazım servis anten tamiri yapmaz .Merkezi sistemi yapan firma ile görüşmeniz gerekli.

M Çevrimdışı

Mstfa7548

Yeni Üye
3 Ara 2022
11
20
Görüntü ayarlarınızı atarmısınız rica etsem aynı televizyon bendede varda

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri