VESTEL 43UA9600 43" 108 CM 4K UHD ANDROID SMART TV,DAHİLİ UYDU ALICILI

ARSLAN1473 Çevrimdışı

ARSLAN1473

Yeni Üye
10 Kas 2020
1
23
VESTEL 43UA9600 43" 108 CM 4K UHD ANDROID SMART TV,DAHİLİ UYDU ALICILI
Arkadaşlar merhaba 4000 tl ve altı bütçem var üstteki tv buldum sizce nasıl, Veya başka önerisi olan varmı. Genel kullanıcıyım android veya smart tv olması mecburidir . Şimdiden teşekkür ederim

20275679_r1.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ben almam android tv ,telefondan düşük rem olurmu ,kırk kere düşünmek lazım ,bu devirde tonla para verilip alınıyor ,al bir normal tv ,birde android box bak keyfine (tamamen benim fikrimdir ,ben almam bu tvlerden ,android mandroid değil, telefon kadar bile değiller)

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
Ben almam android tv ,telefondan düşük rem olurmu ,kırk kere düşünmek lazım ,bu devirde tonla para verilip alınıyor ,al bir normal tv ,birde android box bak keyfine (tamamen benim fikrimdir ,ben almam bu tvlerden ,android mandroid değil, telefon kadar bile değiller)
katılıyorum hocam daha önce sunny ürerimi Android hı level kullanıyordum
netflix telefon versiyonuydu ve uygulama sürekli çöküyordu kullanışsız düz smart almak daha mantıklı. smartı yavaş geliyorsa xiaomi mi box s hertürlü olayı çözüyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
katılıyorum hocam daha önce sunny ürerimi Android hı level kullanıyordum
netflix telefon versiyonuydu ve uygulama sürekli çöküyordu kullanışsız düz smart almak daha mantıklı. smartı yavaş geliyorsa xiaomi mi box s hertürlü olayı çözüyor
+1 değil ,+5 :)

T Çevrimdışı

taner23

Aktif Üye
12 Kas 2020
106
39
ben 50 n aldım baba eski uydu alımımla uyumsuz hareketli yayınlarda ses gşdşp geliyor ama tv nin kendi güzel gayet hızlı görüntü güzel bluetoot la kulaklıkta bağladım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt