VESTEL 43UA8900 43'' 109 CM 4K UHD SMART SLİM LED TV,HD DAHİLİ UYDU ALICI

Tardu Çevrimdışı

Tardu

Yeni Üye
24 Kas 2018
33
39
VESTEL 43UA8900 43'' 109 CM 4K UHD SMART SLİM LED TV,HD DAHİLİ UYDU ALICI

Ürün Neredeyse Hiç Kullanılmadı...Evimde 4 Tane Televiyon Var Ve Misafir Odasındaki Ayda Yılda Bir Açıldı...Sıfır Ayarında Sorunsuz Problemsiz Bi Cihaz...Garantisi Yaklaşık 1 Sene Önce Başladı...Yaklaşık 2 Sene Daha Garantisi Devam Ediyor...Duvar Aparatı Sıfır Kapalı Poşetinde Kumandası İle Teslim Edilecek...

Fiyat 1800 Tl

Resim Koymadım Çünkü Yazdığım Gibi Sıfırı Neyse Ürün Odur...

Tardu Çevrimdışı

Tardu

Yeni Üye
24 Kas 2018
33
39
boyle bir tv almayi plmnaliyorum nasil sence
Yani Bu Konu da Benden Daha Bilgili Arkadaşlara Sorsaydınız Keşke Ama Elimden Geldiğince Yardımcı Olayım...Önceliklerinizi Belirlediniz Mi...Önceliklerinize Uyduğuna Baktınız mı...Karar Verirken Bence Öncelikllerinizi Net Bir Şekilde Belirler Ve O Önceliklere Uyuyormu Diye Bakarsanız Daha Mantıklı Bir Tercihte Bulunmuş Olacaksınız...Gelelim Yolladığınız Linkteki Ürüne...Fena Durmuyor...Sadece Hd Uydu Alıcısına Takıldım...Ben Bu Televizyonu Alırken Hem Kutusunda Hem İnternet Sayfalarında Büyük Harfler İlke 4k Uydu Alıcısı İbaresi Vardı...Bunda Sadece Hd Yazması Dikkatimi Çekti...O Konuya Bence Dikkat Edin...Evet Halen Sadece 4k Yayın Yapan Kanal Türkiyede 1 Avrupada İse 3 4 Tane Olsada Zaman İçinde Çoğalacak Ve İhtiyac Halini Alacak...+k Uydu Alıcılı Olması Bence Önemli...Umarım Az da Olsa Yardımcı Olabilmişimdir..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt