VESTEL 43U9510

T Çevrimdışı

tomjr

Yeni Üye
11 Eyl 2021
15
29
Selamlar arkadaşlar, benim sorunum şöyle; televizyonu kapatıp açtığımda uydu yayını üzerinden otomatik göstermeye başlıyor, kapatırken yada stand by konumuna alırken örneğin ssiptv uygulaması açıkken, kumandadan standby tuşuna basarak tv yi beklemeye alıyorum ama tekrar açtığımda açık olan uygulama üzerinden kaldığı yerden devam etmiyor, uydu yayını üzerinden gösterime başlıyor... Bunun bir ayarı gayarı var mıdır?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Açılışta uygulamayı direk açmaz.
Siz PC yada telefonda uygulama açık iken kapatıp açtığınızda oyun veya uygulamadan mi başlıyor yoksa masa üstünden mi

T Çevrimdışı

tomjr

Yeni Üye
11 Eyl 2021
15
29
Açılışta uygulamayı direk açmaz.
Siz PC yada telefonda uygulama açık iken kapatıp açtığınızda oyun veya uygulamadan mi başlıyor yoksa masa üstünden mi
Standby da yani uyku modunda verdiğiniz örnekler için evet kaldığı yerden devam ediyor. Televizyon da böyle bir ayar varmı acaba diye bilgilenmek istedim kolaylık açısından, yinede teşekkürler.
Tv ve harici giriş bağlantılarında kaldığı yerden açılır. İnternet portalindeki bir uygulama kullanılırken kaldığı yerden açılmaz.
Harici bağlantılar da evet dediğiniz gibi, Marketde ki uygulamalar İnternet tabanlı olduğundan sanırım açık kalmıyor baştan açmak gerekiyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt