VESTEL 43U9510 Smart TV İlginç Sorun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T Çevrimdışı

tomjr

Yeni Üye
11 Eyl 2021
15
29
Selamlar, Vestel 43u9510 televizyona sahibim. Şöyle bir problem gözüme çarptı, bilgisi olan yada aynı sorunla vestel smart tv lerde karşılaşan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirse sevinirim

Şahsıma ait IPTV aboneliğimle vestel mağazasında bulunan SSIPTV, CLOUDDY ve SMARTONE iptv izleme uygulamalarıyla, sahip olmuş olduğum iptv aboleğini problemsizce izleyebiliyorum buraya kadar sorun yok, canlı tv, film, dizi vs sorunsuz..

Fakat sorun şu ki; bahsi geçen uygulamalar farketmeksizin,, iptv aboneliğim de bulunan SEÇ-İZLE(VOD) filmler de ALTYAZI seçtiğim de uygulama kendini kapatıyor,, bu sorun sadece altyazı seçtiğimde olmaktadır,, filme gömülü dil seçeneğini İngilizce-Türkçe vb değiştirdiğimde sorun yok değişiyor ve oynatıyor,, fakat gömülü altyazı seçeneğini değiştirmeye açmaya çalıştığımda komple uygulamayı kapatıp vestel ana menüsüne atıyor.. Sorun ne olabilir.. Android platformunda telefonumda vesaire aynı işlemleri benzer uygulamalarla denediğimde hiçbir sorun yok altyazı değiştirip izleyebiliyorum. Televizyonun işlemci gücü mü yetmiyor vs nedir anlamadım altyazı açmaya çalışınca smart uygulaması kapanıyor ana menüye atıyor...

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,630
Tv android olmadığı için hata veriyor android olsaydı alt yazı veya dil paketini download yapacaktı oradan film ile senkronize olacaktı ben android box ta alt yazı veya Türkçe dil seçtiğimde var ise download yapıyor normal smart tv de download yapacağı yer yok yer bulamadığı için uygulama kapanıyordur filmin kendi içerisindeki dil paketi zaten film içerisine gömülü vaziyette harici değil bu nedenle sorun çıkarmaz.

T Çevrimdışı

tomjr

Yeni Üye
11 Eyl 2021
15
29
Tv android olmadığı için hata veriyor android olsaydı alt yazı veya dil paketini download yapacaktı oradan film ile senkronize olacaktı ben android box ta alt yazı veya Türkçe dil seçtiğimde var ise download yapıyor normal smart tv de download yapacağı yer yok yer bulamadığı için uygulama kapanıyordur filmin kendi içerisindeki dil paketi zaten film içerisine gömülü vaziyette harici değil bu nedenle sorun çıkarmaz.
Yani dil seçeneği de gömülü altyazı seçeneği de gönlü diye düşünüyorum, fakat hafıza ile ilgili bir problem olabilir dediğiniz gibi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt