Vestel 43q9900 tv'de ekolayzır pasif duruma geçti. Ses düzeyi yarı yarıya azaldı. Bu problemi nasıl düzeltebiliriz ?

M Çevrimdışı

Maxicengo

Yeni Üye
23 Kas 2021
8
49
Vestel 43 Q 9900 tv ye, kablosuz kulaklıkla bağlandım. Kulaklıktan çıktıktan sonra , tv'den gelen ses yarı yarıya azalmıştı. Kontrol ettiğimde , ekolayzır ve dinamik bas modu pasif durumda idi. Galiba problem bu menünün pasif olması. Bunu nasıl düzeltebilirim?

M Çevrimdışı

Maxicengo

Yeni Üye
23 Kas 2021
8
49
Ses menüsünden, smart modu kapalı seçince , ekolayzır ayarları , gelişmiş ayarlardan, aktif oldu. Fakat problem oradan değil galiba. Jbl ses desteği ile ilgili bir problem oluştu galiba. Ses seviyesi 5.6 gibi aldığım Ses şiddetini , Ses seviyesi 9.10 puan seviyesine getirdiğimde almaya başladım.
Bu farklılık, bluetooth kulaklık ile televizyona bağlandınıp çıktığımda meydana geldi.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Ses menüsünden, smart modu kapalı seçince , ekolayzır ayarları , gelişmiş ayarlardan, aktif oldu. Fakat problem oradan değil galiba. Jbl ses desteği ile ilgili bir problem oluştu galiba. Ses seviyesi 5.6 gibi aldığım Ses şiddetini , Ses seviyesi 9.10 puan seviyesine getirdiğimde almaya başladım.
Bu farklılık, bluetooth kulaklık ile televizyona bağlandınıp çıktığımda meydana geldi.
Bluetooth kulaklık dan sesi açıp denermisin

M Çevrimdışı

Maxicengo

Yeni Üye
23 Kas 2021
8
49
Geçen hafta tv ekranı açılmadığından servis yazılım yüklenmişti. V.135.0.0 olan yazılımı , güncelleme yükselt seçeneğini seçip v.1.38.0.0 yükselttim. Değişen birşey olmadı. Kulaklıktanda sesi yükseltip çıkış yaptım. Sonuç aynı. İlgilendiğin için teşekkürler TEKNOwest.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
IMG_20211219_033730.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt