Vestel 43fa9000 ottplayer Server bağlanma sorunu

N Çevrimdışı

nenigma

Yeni Üye
12 Tem 2020
6
53
Sayın hosbulduk,
İlk verdiğiniz linki usb ile yükledim. Artık tek tuşla SS-IPTV player açılıyor. Sorunsuz çalışıyor. Tek farkı, aynı durumda çalışan OTTPlayer daha hızlıydı.
Test amacıyla 2.adresi denedim. Ses geliyor görüntü gelmiyor. 2.Adres sıkıntılı. Mümkünse kaldıralım. Düzeltmek için servis menüden Factory Reset gerekiyor. Gerçekten faydalı bu paylaşımınız için teşekkür ederim.

A Çevrimdışı

ayse.erygt35@

Yeni Üye
19 Kas 2019
8
41
Arkadaşlar bende mb98 anakartı vestel smart tv var bendede aynı hatayı veriyor ottplayer hesap açtım tv den giriş yapıyorum hesabı ama cihaz görünmüyor diyor ingilizce bir yazılar çıkıyor olmuyor malasef vestel aldım çok pişmanlık malesef.

F Çevrimdışı

fabak

Yeni Üye
21 May 2020
7
34
Ss-iptv çok yavaş. Ana ekran bile çok geç açılıyor. Ott player bende de açılmıyor. Failed connections hatası veriyor. Usb starturl HER yolu denedim. Mb97 kartta çözümü bilen var mı?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ss-iptv çok yavaş. Ana ekran bile çok geç açılıyor. Ott player bende de açılmıyor. Failed connections hatası veriyor. Usb starturl HER yolu denedim. Mb97 kartta çözümü bilen var mı?

F Çevrimdışı

fabak

Yeni Üye
21 May 2020
7
34
Alott. Zip dosyasını yükledim. Bu yöntem starturl ile aynı. Dediğim gibi ben ott playerı yüklüyorum. Tek tuşla-smarttv mor kumanda tuşuyla tvden ott player açılıyor. Oraya kadar yükleme tamam. Ama daha sonra ott player sitesindeki üyelik bilgilerini tvye girince tvde ott player üstünde failed server connections gibi yazı geliyor. New device kısmı gelmiyor . Cihazımı sitede göremiyorum.bu arada cihazım
VESTEL (48FA8200) 49FB8500 3D 124 Ekran Led tv... Son olarak bu cihaza youtube açılsın diye yazılım yüklemiştim..

Son düzenleme:
hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Alott. Zip dosyasını yükledim. Bu yöntem starturl ile aynı. Dediğim gibi ben ott playerı yüklüyorum. Tek tuşla-smarttv mor kumanda tuşuyla tvden ott player açılıyor. Oraya kadar yükleme tamam. Ama daha sonra ott player sitesindeki üyelik bilgilerini tvye girince tvde ott player üstünde failed server connections gibi yazı geliyor. New device kısmı gelmiyor . Cihazımı sitede göremiyorum.bu arada cihazım
VESTEL (48FA8200) 49FB8500 3D 124 Ekran Led tv... Son olarak bu cihaza youtube açılsın diye yazılım yüklemiştim..
Problem mb97 de ottplayer uygulamasi versiyon güncellemesi yapamiyor 2003 versiyonunda kaliyor ve server baglantisini gerceklestiremiyor,mb230 da uygulama düzgün bir sekilde calisiyor versiyon 2005,sorun vestel veya ottplayer kaynakli olabilir sebebini ottplayer e mail atip sorabilirsiniz.

20200922_0939320907182fa2048667.jpg
20200922_093922ee07ce472ecffa37.jpg

C Çevrimdışı

cemi50

Yeni Üye
7 Eki 2020
3
55
vestel 4k smart tv de OTT Player bağlanmaz oldu.Bu sorunun çözümü varmı?

C Çevrimdışı

Canselcann

Yeni Üye
6 Ara 2021
17
Sorunu çözebilmişmiydiniz acaba aynı sıkıntıyı şuan ben yaşıyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt