vestel 32H9400 özellikleri

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
10463619153970.jpg

32H9400 teknik özellikler;

HD 1366 x 768

HDMI GİRİŞİ: 3

USB GİRİŞİ:1

CEC_ARC : VAR

scart: Via RCA

SPDİF: OPTIC OUT

ETHERNET - SMART: VAR

PC IN(VGA): VAR

SES CIKIS GUCU 2x6W

LED TİPİ: D-LED

DLNA/AVS : VAR

NETFLIX :VAR

AMAZON PRIME VIDEO : VAR

DSMART-TIVIBU-TKGS

WI FI: VAR

BLUETOOTH: VAR

WIRELESS_DISPLAY: VAR

SMR :200HZ

ANA KART: MB211S
PANEL: KARMA PANEL MEVCUT(SAMSUNG,HKC)

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

Baron

Yeni Üye
16 Mar 2020
20
32
Merhaba iyi günler bu ürünü inceliyordum fazla bir beklentim yok sorunsuz bir şekilde youtube izlemek ve tv izlemek istiyorum sizce bu ürün bunları karşılar mı bir kaç yerde bu ürünün ana kartı ile ilgili olumsuz yorum okudum da size danışmak istedim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba iyi günler bu ürünü inceliyordum fazla bir beklentim yok sorunsuz bir şekilde youtube izlemek ve tv izlemek istiyorum sizce bu ürün bunları karşılar mı bir kaç yerde bu ürünün ana kartı ile ilgili olumsuz yorum okudum da size danışmak istedim
bahsettiğiniz özellikleri karşılar, ama biz smart özelliği kullanılacak mantığı ile bakınca markasını bırak vesteli; Samsung lg bile olsa android box cihazı ile tavsiye ederiz.

B Çevrimdışı

Baron

Yeni Üye
16 Mar 2020
20
32
bahsettiğiniz özellikleri karşılar, ama biz smart özelliği kullanılacak mantığı ile bakınca markasını bırak vesteli; Samsung lg bile olsa android box cihazı ile tavsiye ederiz.
Tesekkur ederim . Daha önce sunny 32dal13 tv yi kullandim 1 hafta falan aslinda kullanamadim acikcasi youtube ye girdikten sonra tv gecisleri 10 saniyeyi bulmaya basladi hd kanallari bulmuyordu kendiliginden siliniyordu kanallar vs sorunlardan dolayi biraz cekiniyorum artik ondan danismak istedim yine ayni sorunlar olur mu diye .

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Tesekkur ederim . Daha önce sunny 32dal13 tv yi kullandim 1 hafta falan aslinda kullanamadim acikcasi youtube ye girdikten sonra tv gecisleri 10 saniyeyi bulmaya basladi hd kanallari bulmuyordu kendiliginden siliniyordu kanallar vs sorunlardan dolayi biraz cekiniyorum artik ondan danismak istedim yine ayni sorunlar olur mu diye .
sanmam,
ben pek şikayet duymadım bu cihazdan

B Çevrimdışı

Baron

Yeni Üye
16 Mar 2020
20
32
sanmam,
[/QUOTE]
Peki üstat benim yazmıs olduğum bir türlü kullanamadığım sn32dal13 ile ilgili şikayet duymuşmuydunuz yoksa sıkıntı bende mi . Yani ben 32H9400 alırsam 32dal13 ten daha iyidir diyebilirmisiniz anakart panel ve kullanım açısından .

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
sanmam,
Peki üstat benim yazmıs olduğum bir türlü kullanamadığım sn32dal13 ile ilgili şikayet duymuşmuydunuz yoksa sıkıntı bende mi . Yani ben 32H9400 alırsam 32dal13 ten daha iyidir diyebilirmisiniz anakart panel ve kullanım açısından .
[/QUOTE]
sanırım sunny üretimi ?
eğer doğru ise uzak durmanız daha makul, gittimi gidiyor arıza yapmaya başladımı ne servis var ne hizmet

B Çevrimdışı

Baron

Yeni Üye
16 Mar 2020
20
32
sanırım sunny üretimi ?
eğer doğru ise uzak durmanız daha makul, gittimi gidiyor arıza yapmaya başladımı ne servis var ne hizmet
[/QUOTE]
Aynen sunny aldik bi belaki sormayın iade etmek icin serviste bir haftadir cevap bekliyorum . Iadesinden sonra bu 32H9400 olan vestel i alacağim insaAllah iyi cıkar .

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
sanırım sunny üretimi ?
Aynen sunny aldik bi belaki sormayın iade etmek icin serviste bir haftadir cevap bekliyorum . Iadesinden sonra bu 32H9400 olan vestel i alacağim insaAllah iyi cıkar .
[/QUOTE]
çıkmasa bile;
az önce şunu paylaştım. servis ve hizmetle alakalı neden bilindik marka alınmalı kanıtıdır.

B Çevrimdışı

Baron

Yeni Üye
16 Mar 2020
20
32
Üstat bu cihazdaki panel nasıldır ?
karma panel yazmışsınız ya SAMSUNG,HKC görüntü kalitesi renkleri açısı falan .

B Çevrimdışı

Baron

Yeni Üye
16 Mar 2020
20
32
üstat 32H9400 beklerken
32H9500 geldi .
Bu ürünün özellikleri hakkında bilgin varmı?
aynısının yenisi falan mı ? yarım ediver internette bilgi bulamadım h9500 hakķinda .

20200330_181530a5ef62552cbb42fb.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri