vestel 24 pf 3035 ana kart modeli nedir? bu ürüne en güncel yazılım hangisi?

E Çevrimdışı

elcas

Yeni Üye
14 Ağu 2019
5
40
iyi günler. daha önce garantili iken de sıkıntı çıkaran Vestel 3035 ürünüm, şu an sesi kendisi otomatik kısılyor. bir daha da açılmıyor. açınca yine kısılıyor. menüden 4725 ile versiyonunun 0.7.7v olduğunu öğrendim ancak ana kart modeli yazmıyor. yeni yazılımı servis vermiyor. ana kart modelini de söylemiyor. resmi sitede destek de yok. bu ürüne yapılması gereken konularınızı okudum. ancak bana yazılım gerekiyor. yardımcı olan kişilere teşekkürler.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
YAZILMADI-150-tj3acf146aa9b0aeb30.jpg

kırmızı ok la işaretlediğim kısıma ucu sivri bir tornavida ile çok hafif baskı ulgulayıp denermisin.

E Çevrimdışı

elcas

Yeni Üye
14 Ağu 2019
5
40
YAZILMADI-150-tj3acf146aa9b0aeb30.jpg

kırmızı ok la işaretlediğim kısıma ucu sivri bir tornavida ile çok hafif baskı ulgulayıp denermisin.
ilginize teşekkürler. manuel ses açma kapama tuşu değil mi? elimde denemelerim sonucunda ses geliyor. ancak tv kapatılıp açılınca yendiden otomatik sesi kısılıyor. tornavidayı kenarından içeri sokayım mı?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

o tuşu sürekli yukarıya gösterecek şekilde sabitlesem nasıl olur ? :)

altına bir kürdan koyarak ses tuşunu yukarıda sabitledim. geçici bir çözüm gibi olmasına rağmen ses sorunu çözüldü. her açılışta açılan ses barını kumandadan exit tuşu ile kapatmak gerekiyor.
bunun dışında yazılım istiyor gibi. ana kart modelini biliyorsanız yazılım yükleyeceğim. yardımlarınızı bekliyorum.

UP. arkadaşlar 24PF3035 modelinin ana kart modeli nedir? yardım lütfen.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,354
64
Sevgili teknovest ,o tuşu tv fişi çekiliyken kontak temizleyiciyle temizlense problem ortadan kalkarmı acaba , çünkü sık kullanılmayan bir tuş ,toz falan kaplarmı acaba diye düşündüm de :)

E Çevrimdışı

elcas

Yeni Üye
14 Ağu 2019
5
40
teşekkürler hocam. bu ana kartın güncel yazılımı sitede vardır umarım? siz linki biliyorsanız çok makbule geçer. saygılar...

teşekkürler hocam. bu ana kartın güncel yazılımı sitede vardır umarım? siz linki biliyorsanız çok makbule geçer. saygılar...

hocam yazılımı buldum. ancak 0. ile başlayan versiyonlar için ince başka bir yazılım atıp sonra işlem yapmak gerekir diye bir yazı okumuştum. ben nasıl bir yol izleyeyim? şu an 1.37 versiyonu indiriyorum.

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

elcas

Yeni Üye
14 Ağu 2019
5
40
1.35 ve 1.37 versiyonu başarı ile yükledim. ancak sorun devam ediyor. menude değişiklikler var sadece. mb82 kurtarma yazılımını atamadım. zipli dosyanın içinde bir tane zipsiz bir tane de zipli dosya daha var. onları tek tek ve toplu olarak atıp denedim. ancak hata verdi. tam olarak hangisini atmam gerekiyor. bilgi verir misiniz?

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
E elcas

joystic kaynaklı olabiliyor arka kapağı açıp ok işaretli kısıma sivri uçlu tornavida ile baskı uygulayıp denemek gerekli

Son düzenleme:
teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,354
64
1.35 ve 1.37 versiyonu başarı ile yükledim. ancak sorun devam ediyor. menude değişiklikler var sadece. mb82 kurtarma yazılımını atamadım. zipli dosyanın içinde bir tane zipsiz bir tane de zipli dosya daha var. onları tek tek ve toplu olarak atıp denedim. ancak hata verdi. tam olarak hangisini atmam gerekiyor. bilgi verir misiniz?

E elcas

joystic kaynaklı olabiliyor arka kapağı açıp ok işaretli kısıma sivri uçlu tornavida ile baskı uygulayıp denemek gerekli
Aslında daha başta sevgili TEKNOwest teknovest " düğme" olarak belirtmiş,yani yazılımla değil sorun,düğmeden demiş,yazılım yükleme boşuna çünkü tv elinde kalmasın sonra :)

E Çevrimdışı

elcas

Yeni Üye
14 Ağu 2019
5
40
hocam düğmenin altına kürdan koyarak full sesle kullanıyorum. uydu cihazından sesi kısınca sorun olmuyor. düğme çözüm olmadı ne yazık ki. ancak üstadımın yardımı ile en azından çöpe atmadım. yazılım da bir umut diye yaptım. olmadı. bu süreçte vestelin ne kadar kötü bir desteğinin olduğunu öğrendim. hala bana dönüş yapacaklar. :) sikayetvar.com da resim de var. buradaki üstadlarıma teşekkürler.

Geri
Üst Alt