Vestel 17MB180E Hileli Youtube Yazılımı

A Çevrimdışı

aspartame

Yeni Üye
15 Haz 2021
9
44
17MB180E anakartlı Daewoo 50dm54u televzyonda şöyle bir durum tespit ettim:
Youtube videoları atlamalı gösteriyor, buna rağmen istatistikleri açınca atlanan kare (dropped frames) 0 görünüyor.
Acaba gözlerim beni yanıltıyor mu diye düşünürken şöyle bir işlem yaptım:
4k 60fps videoyu 2x hızda oynatmaya başladım, bu hızda doğal olarak saniyede 1 kare zor göstermeye başladı.
Buna rağmen her saniye en az 100 atlanan kare olmasına rağmen 0 göstermeye devam etti.
Buradan Vestel teknisyenlerinin 4k için yetersiz olan bu anakartın defosu belli olmasın diye hileli istatistik yöntemiyle durumu idare ettikleri sonucuna ulaştım.

M Çevrimdışı

metagu

Aktif Üye
26 Şub 2021
136
Asrın tespitini yapmışsınız tebrik ediyorum :clap

Yalnız o Youtube yazılımı dediğiniz şey www.youtube.com/tv adresindeki Youtube TV web sitesi. Siteyi yazan da Vestel değil Youtube. (İnanmazsanız Chrome'da eklentiyi kurun bakın.)

Bu durumda hileyi de bizzat Youtube'un yapmış olması lazım :hihi

D Çevrimdışı

darkstar

Yeni Üye
20 Kas 2022
1
36
Asrın tespitini yapmışsınız tebrik ediyorum :clap

Yalnız o Youtube yazılımı dediğiniz şey www.youtube.com/tv adresindeki Youtube TV web sitesi. Siteyi yazan da Vestel değil Youtube. (İnanmazsanız Chrome'da eklentiyi kurun bakın.)

Bu durumda hileyi de bizzat Youtube'un yapmış olması lazım :hihi
Smartyoutube ve YoutubeVanced'ı youtube yayınlamıyor. Embedded sistemleri de youtube çok umursamaz, zira bu televizyonlar android değil.
Refresh ratein dahi fake ini yapan adamlar youtube yazılımı ile mi oynayamayacak?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri