Ve dallas gelir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Konuyu şu ana kadar okudum, bence ortada tarafların birbirini yanlış anlaması söz konusu. (newrophat ve dallas özelinde söylüyorum.)

Bu forumun kuruluş amacı hem bilinçli, araştıran tüketici profili oluşturmak hem de hem de bilgi ortamında mağduriyetleri önlemek.
Malum forum öyle bir yer haline geldi ki kim satıcı kim değil anlamak mümkün olmayabiliyor.
E bir de üstüne işi bilen insanlara haksızlıklar yapılınca, kendi mecramızı yaratma ihtiyacı doğdu.

Sevgili D dallas firma çalışanıysa veya dükkanı varsa, kurumsal üye grubuna alırız diye düşünüyorum.
Sonuçta ticaret yapan insanlara da öcü gözüyle bakmıyoruz, yeter ki bunu yapıp yapmadığı belli olsun.

Sevgili dallas'ın gönderilerini geriye doğru takip etmediğimi de belirteyim.
Bu hem TV konusuna hakim olmadığım için hem de etmesi zor bir iş olduğu için her üyeye yapmıyorum.
Sadece spam yapmak için geldiğinden şüphelendiklerimi takibe alıyorum.

Özel mesajımı da özelden teknik destek ve tavsiye vermemek adına kapattığımı da, yeni gelen üyelerin bilmesi amacıyla, belirteyim.
Şüphelendiğiniz veya itiraz ettiğiniz bir durum varsa, rapor edin, ben veya bir başka yönetici ilgileniriz mutlaka.
Kararsız kaldığım veya içinden çıkamadığım durumlarda raporu başka yöneticiye, genelde kurucumuz Sota Sota olur kendisi, devrediyorum.
Kendisi de yoğun bir işte çalıştığı için raporlara benim gibi hemen yanıt veremeyebilir.
Son satırları tüm tavsiye forumu üyeleri için yazdım.
Şimdilik yorumum bu kadar.

D Çevrimdışı

dallas

Aktif Üye
6 Ocak 2020
130
49
D dallas,
Konuyu şu ana kadar okudum, bence ortada tarafların birbirini yanlış anlaması söz konusu. (newrophat ve dallas özelinde söylüyorum.)

Bu forumun kuruluş amacı hem bilinçli, araştıran tüketici profili oluşturmak hem de hem de bilgi ortamında mağduriyetleri önlemek.
Malum forum öyle bir yer haline geldi ki kim satıcı kim değil anlamak mümkün olmayabiliyor.
E bir de üstüne işi bilen insanlara haksızlıklar yapılınca, kendi mecramızı yaratma ihtiyacı doğdu.

Sevgili D dallas firma çalışanıysa veya dükkanı varsa, kurumsal üye grubuna alırız diye düşünüyorum.
Sonuçta ticaret yapan insanlara da öcü gözüyle bakmıyoruz, yeter ki bunu yapıp yapmadığı belli olsun.

Sevgili dallas'ın gönderilerini geriye doğru takip etmediğimi de belirteyim.
Bu hem TV konusuna hakim olmadığım için hem de etmesi zor bir iş olduğu için her üyeye yapmıyorum.
Sadece spam yapmak için geldiğinden şüphelendiklerimi takibe alıyorum.

Özel mesajımı da özelden teknik destek ve tavsiye vermemek adına kapattığımı da, yeni gelen üyelerin bilmesi amacıyla, belirteyim.
Şüphelendiğiniz veya itiraz ettiğiniz bir durum varsa, rapor edin, ben veya bir başka yönetici ilgileniriz mutlaka.
Kararsız kaldığım veya içinden çıkamadığım durumlarda raporu başka yöneticiye, genelde kurucumuz Sota Sota olur kendisi, devrediyorum.
Kendisi de yoğun bir işte çalıştığı için raporlara benim gibi hemen yanıt veremeyebilir.
Son satırları tüm tavsiye forumu üyeleri için yazdım.
Şimdilik yorumum bu kadar.
Umut kardeşim
Daha önce Adem hocama
Teknoloji hobisi/tutkusu olan SADE bir varandaş olduğumu
Asla bir marka ile bağlantım olmadığını söyledim.
Bu marka yakıştırmasını kimlerin neden yaptığını ise
Bir önceki mesajımda Şota kardeşimize izah ettim.(lütfen okuyun)
Sizden ricam, bazı şahsiyetlerin çirkin ithamlarının etkisinde kalarak
Lütfen bana bu konuda artık soru sormayın...
Hepside kapitalist sistemin birer parçası değil mi
Markaların canı cehenneme...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
D dallas,

Umut kardeşim
Daha önce Adem hocama
Teknoloji hobisi/tutkusu olan SADE bir varandaş olduğumu
Asla bir marka ile bağlantım olmadığını söyledim.
Bu marka yakıştırmasını kimlerin neden yaptığını ise
Bir önceki mesajımda Şota kardeşimize izah ettim.(lütfen okuyun)
Sizden ricam, bazı şahsiyetlerin çirkin ithamlarının etkisinde kalarak
Lütfen bana bu konuda artık soru sormayın...
Hepside kapitalist sistemin birer parçası değil mi
Markaların canı cehenneme...

Ben de iddialara yönelik yazdım zaten hocam. Sıkıntı yok.:ok
Öyle değilseniz öyle olmadığınızı insanlar zamanla görür zaten.
Ki High-End konusunda gerçekten belirli firmaların tekelinden kurtuluş yok, teknoloji onların tekelinde çünkü, biz forum olarak biraz F/P veya düşük bütçeli ürünlerde öne çıktığımız için böyle anlaşılmış olabilir.

Yoksa Adem abi NU8000'de, XF90'da tavsiye etti mesela.
Benim param olsa bugün sorunlarını bile bile gider OLED alırım, niye o kontrast farkını tatmak istiyorum mesela. PDP kalmadı artık.

Böyle işte. :bilmiyom

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Arkadaşlar
Lütfen bazı şeyleri göz ardı etmeyin
Ben bu güne kadar hiç kimseye durduk yere laf atıp saldıran kişi olmadım...
Ben ilgili bölümde şahsi gözlemlerim ve eldeki kanıtlanmış verilere göre paylaşımlarda bulununca,
Aynı fikirde olmayanlar benimle teknik anlamda "arkadaşım o öyle değil şu verilere göre böyle olması gerekiyor" gibi saygı çerçevesinde tartışmayı bilmeyenler,
Sırf işlerine gelmediği için "o ilk taşı atıp" şahsıma çeşitli hakaretlerde ve yakıştırmalarda bulundular bulunmaya devam ediyorlar.
Benim kızdığım nokta
Şu foruma yeni gelmişim amacım hakikaten bilgi paylaşımı ama daha bismillah demeden gördüğüm muameleye bak,
Ben şimdi şu altı üstü beş sayfalık konuda durduk yere kime taş atmışım hiçkimseye..
Peki kimlerden durduk yere taş yemişim mesajlar orada açın bakın...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kendini bir halt sanıp hala ukalalıkta sınır tanımayan mesajlar
Konuyu ve kendini ben mi kasıyorum yoksa sen mi mesajlar orada...
Yahu sen değilmisin bana ilk taşı atıp egoistlikle suçlayan..
Birde DH de iyikide karşıma çıkmadın diyor şaşkın bakışlı şener şen
Hadi gel bekliyorum seni....

Boga-1fff024c15dafdb50.jpg

seni tanımadığımı en baştan açık açık söyledim , üstünde o kadar itham varken sağa sola saldırıp hedef saptırmana gerek yok , firma elemanı mısın maaşlı troll hesap mısın nesin ben bilmem, bunu benim dışımda herkes söyledi zaten sana dikkatini çektimi bilmiyorum bir tek ben söylemedim . normal şartlarda bunlar ciddi konulardır , iftira atıldığını düşünüyorsan küfür/hakaret gibi durumlarda varsa yargı yoluna başvurabilirsin ama gördüğüm kadarıyla kendini aklayacak yada duruma itiraz edecek bir yapıda değilsin . benim gördüğüm senin problemin tamamen ruhsal bir mesele , bunun suçlusu buradaki insanlar yada ben değilim , durumun bayağı ciddi bence , öyle ilgi alakayla , kendi kendini pohpohlamayla övülmeyle falan düzelecek gibide görünmüyor , profesyonel anlamda yardıma ihtiyacın var .

derdi veren Allah şifasını da verirmiş , Allah yardımcın olsun .

D Çevrimdışı

dallas

Aktif Üye
6 Ocak 2020
130
49
seni tanımadığımı en baştan açık açık söyledim , üstünde o kadar itham varken sağa sola saldırıp hedef saptırmana gerek yok , firma elemanı mısın maaşlı troll hesap mısın nesin ben bilmem, bunu benim dışımda herkes söyledi zaten sana dikkatini çektimi bilmiyorum bir tek ben söylemedim . normal şartlarda bunlar ciddi konulardır , iftira atıldığını düşünüyorsan küfür/hakaret gibi durumlarda varsa yargı yoluna başvurabilirsin ama gördüğüm kadarıyla kendini aklayacak yada duruma itiraz edecek bir yapıda değilsin . benim gördüğüm senin problemin tamamen ruhsal bir mesele , bunun suçlusu buradaki insanlar yada ben değilim , durumun bayağı ciddi bence , öyle ilgi alakayla , kendi kendini pohpohlamayla övülmeyle falan düzelecek gibide görünmüyor , profesyonel anlamda yardıma ihtiyacın var .

derdi veren Allah şifasını da verirmiş , Allah yardımcın olsun .
Hadi gelde böylesi psikopat ve ruh hastalarına kendini ifade et...

Su akar yolunu,yatağını bulur D dallas
biraz sabır ve samimiyet tüm sorunları çözecektir.
Şota kardeşim gelde sabır et
Şu kendini bilmezin dediklerine bak..
Bu garabet arkadaş kendini üstün bir ırk gibi filan mı görüyor acaba..
Gerçi dedimya bu neki ben bunların ağababaları ile yıllarca mücadele etmiş adamım...

Son düzenleme:
newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Hadi gelde böylesi psikopat ve ruh hastalarına kendini ifade et...

yavaş yavaş gerçek yüzünü gösteriyorsun işte , aferin güzel , mesajını şikayet ediyorum , birisine hakaret etmek bu kadar kolay olmamalı , umarım en üst ceza sınırından değerlendirilirsin , kullandığın kelimeleri aynen sana iade ediyorum ?

D Çevrimdışı

dallas

Aktif Üye
6 Ocak 2020
130
49
yavaş yavaş gerçek yüzünü gösteriyorsun işte , aferin güzel , mesajını şikayet ediyorum , birisine hakaret etmek bu kadar kolay olmamalı , umarım en üst ceza sınırından değerlendirilirsin , kullandığın kelimeleri aynen sana iade ediyorum ?
Haaaa asıl mesele bu yani
Beni tava getirip kendine küfrettirmek sonrada şikayet etmek :durt
Yahu yemezler kardeşim
Sen kiminle aşık attığını bilmiyırsun
Sizin gibileri sulu dereye götürür suzur getiririm diyorum yine anlamıyorsun...

Yeter artık!
Ben buraya sırf insanlara faydam dokunsun diye geldim bir amacım var
Onu bunu tiye almak ve hakaret etmek dışında senin amacın nedir?
Ben artık burada ilgi alanım olan panellerden başka birşey konuşmak istemiyorum.

Sota Sota Umut Barış Umut Barış

Bu kadar gerginlik yeter
Ben kaçar hadi herkese iyi geceler ???

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt