Vay Arkadaş 5 Milyon Görüntüleme :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bende elimden geldiğince insanları doğru yönlendirmeye fotoğrafla yorum bırakmaya çalışıyordum. Öyle işletmeler varki bilmediğiniz yerde 3-5 kişi güzel yorum yapmış (amcaoğlu halakızı sanırım bunlarda) gidiyorsunuz, hem pis hemde tıklım tıklım boş mekanlar. Bir keresinde Alanya’da kebab söyledik kebabın yanına zorla lavaş getirdiler. Bu işletme yüksek oy almıştı birde siz düşünün. Lezzeti zaten yerlerde sürünüyordu. Yazdım hiç affetmedim fotoğraflarla :) Vaktim olsa devam edecektim bu huyuma ama gerçekten özveri isteyen bir iş. Sizi tebrik ederim aman bırakmayın insanlar bilinçlensin, işini düzgün yapanla yapmayan ayrılsın.
Yandaş yazarlar uzun soluklu devam edemiyor, Google bu konuda ayıklama yapabilecek kabiliyette değil şu an. Sizin dediğiniz gibi amca oğlu ve hala kızı yorumları 3-5-10 oluyor ve bu yorumların hepsi güzelleme ise anlaşılıyor ama biz de tuzağa düşüyoruz yeri geldiğinde. Forumda da tüketici elektroniğinde ısrarla yazarım bilrisiniz ''En önemli veri, bilinçli gerçek tüketiciden gelen veridir benim için '' :)

Geri
Üst Alt