Vay Arkadaş 5 Milyon Görüntüleme :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Heyecan yapmayın yahu Google haritalardaki fotoğraflarım :kiskis

goo.jpg

goo2.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Benim de çokça kullandığım bilmediğim yerlerde kim ne fotoğraf çekmiş diye bakıyorum hocam ☺️
Özellikle uzun yola çıkacaksam nerelerde duralım, nereleri görelim, nerede yiyelim anlamında benim için her zaman çok kıymetli olan gerçek kullanıcı deneyimlerini görmek adına sıklıkla kullanıyorum. :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aynen hocam hatta streetwiew olayı bence çok güzel bazı resimler eski olsa da onu da değerlendirmek lazım 👍
Oooo çok güzel bir noktaya değinmişsiniz. O kadar çok yer analizi yaptım ki bu şekilde.

Yalnız ilginç şekilde yeni yol ekleyemiyorum ben hiçbir şekilde. Mesela arıyorum bir adresi, bakıyorum haritalarda vermiyor mesela, ben girmek istiyorum ama ı ıhh. Siz hiç yeni yol ekleyebildiniz mi?

DOSS BLACK Çevrimdışı

DOSS BLACK 

Aktif Üye
20 Eki 2022
66
Oooo çok güzel bir noktaya değinmişsiniz. O kadar çok yer analizi yaptım ki bu şekilde.

Yalnız ilginç şekilde yeni yol ekleyemiyorum ben hiçbir şekilde. Mesela arıyorum bir adresi, bakıyorum haritalarda vermiyor mesela, ben girmek istiyorum ama ı ıhh. Siz hiç yeni yol ekleyebildiniz mi?
Hocam hiç yol eklemeyi denemedim açıkçası bu özelliği sadece Google tarafından eklendiğini biliyordum eğer biz de ekleyebiliyorsa gittiğim yerlerde güncelleme yaparım 😅

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Bende elimden geldiğince insanları doğru yönlendirmeye fotoğrafla yorum bırakmaya çalışıyordum. Öyle işletmeler varki bilmediğiniz yerde 3-5 kişi güzel yorum yapmış (amcaoğlu halakızı sanırım bunlarda) gidiyorsunuz, hem pis hemde tıklım tıklım boş mekanlar. Bir keresinde Alanya’da kebab söyledik kebabın yanına zorla lavaş getirdiler. Bu işletme yüksek oy almıştı birde siz düşünün. Lezzeti zaten yerlerde sürünüyordu. Yazdım hiç affetmedim fotoğraflarla :) Vaktim olsa devam edecektim bu huyuma ama gerçekten özveri isteyen bir iş. Sizi tebrik ederim aman bırakmayın insanlar bilinçlensin, işini düzgün yapanla yapmayan ayrılsın.

DOSS BLACK Çevrimdışı

DOSS BLACK 

Aktif Üye
20 Eki 2022
66
Bende elimden geldiğince insanları doğru yönlendirmeye fotoğrafla yorum bırakmaya çalışıyordum. Öyle işletmeler varki bilmediğiniz yerde 3-5 kişi güzel yorum yapmış (amcaoğlu halakızı sanırım bunlarda) gidiyorsunuz, hem pis hemde tıklım tıklım boş mekanlar. Bir keresinde Alanya’da kebab söyledik kebabın yanına zorla lavaş getirdiler. Bu işletme yüksek oy almıştı birde siz düşünün. Lezzeti zaten yerlerde sürünüyordu. Yazdım hiç affetmedim fotoğraflarla :) Vaktim olsa devam edecektim bu huyuma ama gerçekten özveri isteyen bir iş. Sizi tebrik ederim aman bırakmayın insanlar bilinçlensin, işini düzgün yapanla yapmayan ayrılsın.
Aynen hocam dediğiniz olay maalesef sadece yemek alanında değil her mecrada yaşanmakta bende yorumlarımı esirgemiyorum veriyorum yorumun dibine :)

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Aynen hocam dediğiniz olay maalesef sadece yemek alanında değil her mecrada yaşanmakta bende yorumlarımı esirgemiyorum veriyorum yorumun dibine :)
Bende diğer kısımlardada yapıyorum ama en çok yemek yerken yorumlara bakıyorda gidiyorum bilmediğim yerde. Bazı yerler cidden bunu bir şekilde başarmış lakin asla o kalitede değiller.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri