Vatanda sony xh8196 bugün indirime girmiş

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Kampanyada teşhir ürünü olarak belirtmişler fakat ürünün teşhir ürünü olmadığını kapalı kutu olduğunu söylediler gözümün önünde 3 kişi aldı kapalı kutu teşhir ürünü ise hala asılı şekilde duruyor
Siz bilirsiniz hocam ama kutuya koyup kapatmışlardır zor değil, kampanyada teşhir dedilerse zaten teşhirdir. Ben sadece uyarayım dedim, sonradan teşhir diye iade edemez kimse, çünkü teşhir diye belirtmişler diyorsunuz.

M Çevrimdışı

majestyca54

Yeni Üye
23 Ağu 2021
8
32
Siz bilirsiniz hocam ama kutuya koyup kapatmışlardır zor değil, kampanyada teşhir dedilerse zaten teşhirdir. Ben sadece uyarayım dedim, sonradan teşhir diye iade edemez kimse, çünkü teşhir diye belirtmişler diyorsunuz.
bana satarken teşhir falan demediler sadece pcden kayıt oluştururken teşhir fiyatı diye bi ibare vardı evet ama aldığım ürünün kapalı kutu ve teşhir ürünü olmadığını belirttiler anlam veremedim o kadar fazla teşhir ürününün nerden gelecekki kutunun üzerinde
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bana satarken teşhir falan demediler sadece pcden kayıt oluştururken teşhir fiyatı diye bi ibare vardı evet ama aldığım ürünün kapalı kutu ve teşhir ürünü olmadığını belirttiler anlam veremedim o kadar fazla teşhir ürününün nerden gelecekki kutunun üzerinde
Teşhir fiyatına satıyolardı ama teşhir olmadığını defalarca dile getirdiler yeni model geleceği için elden çıkartıyoruz dediler bilmiyorum teşhirsede allahından bulsunlar ne diyeyim artık satan arkadaşın teli falan var yine yazdım sordum teşhir değil dimi bu ürün diye demin teşhir fiyatına kapalı paket için rahat olsun diyor yani satılsada kaçtane teşhir ürünü satacaklar önümde 3 kişi aldı. genelde teşhir ürünlerini teşhir düşünürmüsünüz diye soruyorlar yarın kurulum için geldiklerinde bu ürünün lifetime vs gibi açık kalma süresini test edebileceğim bir yazılımı varmı bilginiz varmı acaba yada kurulumda sorayım gelen ekibe

Son düzenleme:
Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Cihazı kurunca; sırasıyla ayarlar-hakkında-durum sekmelerine basın. Açık kalma süresi gösteriyor. Benim sony 51 saat olmuş bu arada az mı çok mu bilemedim :) Bu dediğiniz süre mi yoksa Umut Barış Umut Barış dediği gibi özel bir menüden mi bakılır bilmiyorum.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Cihazı kurunca; sırasıyla ayarlar-hakkında-durum sekmelerine basın. Açık kalma süresi gösteriyor. Benim sony 51 saat olmuş bu arada az mı çok mu bilemedim :) Bu dediğiniz süre mi yoksa Umut Barış Umut Barış dediği gibi özel bir menüden mi bakılır bilmiyorum.
Sony'leri bilmiyorum. Genelde servis menüsünde olur.
Sony ayar menüsüne koyduysa orası da kontrol edilebilir.
51 saat fazla değil. Kolide güvenlik etiketi vs var mıdır acaba?

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Sony'leri bilmiyorum. Genelde servis menüsünde olur.
Sony ayar menüsüne koyduysa orası da kontrol edilebilir.
51 saat fazla değil. Kolide güvenlik etiketi vs var mıdır acaba?
Kolide etiketler vardı ama koli nerede bilmiyorum malesef. 51 saat düşününce 7 ay için çok az.Farklı bir sayaç olabilir benim verdiğim ama anlamadım nedir 51 saat olan.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Fotoğraf atın görelim.
Fişi taktım çıkardım dakika olarak göründü. Bu ağa bağlı olduğu süre galiba.

Servis menüsüne girdim youtubeta bir video sayesinde ama hintli abla birşeyşer yaptı son anda onu anlayamadım açıkçası.

Servis menüsü için tv kapalıyken sırasıyla i+,5,ses açma,yeşil tv açma butonuna basılınca açılıyor. Bu abla aşağıda son birşeyler diyor ve yapıyor ama anlayamadım :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt