Vatan Mağazasındayım

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
????:fiskos:dinle yerli malı yurdun malı evet ülkemiz kazansın diyoruz ama şu VESTEL firması kendini bir an önce düzeltmeli ya arkadaş bu VESTEL firmasının TV mühendisiligi kadar berbat bir mühendislik üretim ve yazılım görmedim valla :(? DUY SESİMİ MANİSA DUY SESİMİ VESTEL ELEKTRONİK A.Ş Vestel markasıhariç Japonya??Üretimi cihazlar ve Kore ?? Üretimi Cihazlar SAMSUNG ''CAN''DIR GERİSİ HEYECANDIR ? ? ??:clap:mutlu I LOVE YOU SAMSUNG ELECTRONICS bide XİAOMİ Firması TV ÜRETSE TADINDAN YENMEZ VALLA :clap:mutlu?? birde Türkiye Dostu Komşu - Kardeş Cennet Ülke Çin''deki Korona Virüsü Belası Bir An Önce Bitsede '' Halk tekrar Saglıgına Kavuşsa Rahat Bi Nefes Alsa Artık #China ?? ACINIZ ACIMIZDIR ...!!! #Corona Virüs ☣ ⚠ ?
60 saniyede dünya turu gibi olmuş... Ellerine sağlık. :hihi

Charliez Çevrimdışı

Charliez 

Aktif Üye
19 Ara 2019
67
28
60 saniyede dünya turu gibi olmuş... Ellerine sağlık. :hihi
Ne içiyom ben kafam güzel olmuş:haha1:hihi:hihi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Adem Helvacı Adem Helvacı hocam bide şu tvyi incelermisiniz Vatan Magazasında varmış fiyata bak televizyon degil mübarek uzay gemisi abuwwwwwwwwwwwwww Televizyon dedigin budur aga :danger:krotey:yeah:rock?? Soru: 1 Bu Cihaz Kac Asgari Ücretli Maaşı Eder:hihi:hihi F fikoloji hocam özellik degerlendirmesi sende amiral gemisininde amiral gemisi ?:hihi:hihi?

Ekran-Alintisicdf27acf4a3c5228.jpg

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
????:fiskos:dinle yerli malı yurdun malı evet ülkemiz kazansın diyoruz ama şu VESTEL firması kendini bir an önce düzeltmeli ya arkadaş bu VESTEL firmasının TV mühendisiligi kadar berbat bir mühendislik üretim ve yazılım görmedim valla :(? DUY SESİMİ MANİSA DUY SESİMİ VESTEL ELEKTRONİK A.Ş Vestel markasıhariç Japonya??Üretimi cihazlar ve Kore ?? Üretimi Cihazlar SAMSUNG ''CAN''DIR GERİSİ HEYECANDIR ? ? ??:clap:mutlu I LOVE YOU SAMSUNG ELECTRONICS bide XİAOMİ Firması TV ÜRETSE TADINDAN YENMEZ VALLA :clap:mutlu?? birde Türkiye Dostu Komşu - Kardeş Cennet Ülke Çin''deki Korona Virüsü Belası Bir An Önce Bitsede '' Halk tekrar Saglıgına Kavuşsa Rahat Bi Nefes Alsa Artık #China ?? ACINIZ ACIMIZDIR ...!!! #Corona Virüs ☣ ⚠ ?

Ne desem bilemedim. Neon tabela gibi mesaj, emoji kaynıyor. :hihi

Geri
Üst Alt