V işaretli yeni menü hakkında VESTEL

Y Çevrimdışı

yasinc 

Aktif Üye
27 Mar 2019
53
29
Merhaba 2 adet vestel televizyonum var. Anakartları aynı mb130 ikisinde de içinde yazılım Son versiyon olan V.5.35.8.3 ve uygulama sürümü V.4.12.0.0 birisinde menü teması siyah ve menü alt kısımda büyük Vestel’in V işareti var diğeri eski şekilde ortada bu fark neden olur ve ortada olan tv için menüyü nasıl güncelleyebiliriz?

2. resimde ki menüye geçmek istiyorum.

77E28D55-AFBE-42B0-92AC-5A3E50A8CF0F.jpg
C016BD03-E26F-4F80-8686-EE295F3C4AE9.jpg

A Adem Helvacı

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Kafalarına göre menü değiştirmek olmaz ama kullanıcı alışkanlığı göz zevki diye birşey var..

Menüye alışıyorsun birgün pat diye menü simgeler ikonların yeri değişiyor saçmalık başka birşey değil..

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İkisi de en güncel sürüm. V.5.35.8.3
Vestel sunucu yanlış sürüm yüklemiş olma olasılığı yüksek aynısı benim TV oldu siyah menü geldi..

Sonraki güncellemede kendi menüsü yüklendi aşağıdaki konuda TV arka etiket resmi paylaşın,

Full yazılım talep edin yükleyin sorun çözülecektir..

Y Çevrimdışı

yasinc 

Aktif Üye
27 Mar 2019
53
29
Konuyu biraz hortlatmış olacağım ama bir bilgi eklemek istedim, bir kaç ay önce V şeklinde alttan gelen menü olan televizyonumda wifi sorunu yaşamaya başladım, sırasıyla wifi kartı ve sonra anakart değiştirdi servis. Anakart değişiminden sonra yazılımı güncel versiyona çektik ve V menü yerine yine ortada açılan menü geldi. Nedeni hakkında vestel kesinlikle mantıklı bir açıklama yapamıyor. Farkında bile olduklarını düşünmüyorum, en azından benim görüşebildiğim vestel çalışanlarının.

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Konuyu biraz hortlatmış olacağım ama bir bilgi eklemek istedim, bir kaç ay önce V şeklinde alttan gelen menü olan televizyonumda wifi sorunu yaşamaya başladım, sırasıyla wifi kartı ve sonra anakart değiştirdi servis. Anakart değişiminden sonra yazılımı güncel versiyona çektik ve V menü yerine yine ortada açılan menü geldi. Nedeni hakkında vestel kesinlikle mantıklı bir açıklama yapamıyor. Farkında bile olduklarını düşünmüyorum, en azından benim görüşebildiğim vestel çalışanlarının.
Benim tv açılmaz oldu. Buradan yazılım aldım attım. En güncel hale getirdim sonra. Menü eskiden alttan çıkıyordu. Şimdi ortada kaldı. Haa kötümü oldu. Alttan çıkmaya başladıktan sonra donup kapanıyordu tv. Şimdi öyle bişi yok.

Y Çevrimdışı

yasinc 

Aktif Üye
27 Mar 2019
53
29
Benim tv açılmaz oldu. Buradan yazılım aldım attım. En güncel hale getirdim sonra. Menü eskiden alttan çıkıyordu. Şimdi ortada kaldı. Haa kötümü oldu. Alttan çıkmaya başladıktan sonra donup kapanıyordu tv. Şimdi öyle bişi yok.
Benim televizyonda da alttan gelen menü daha iyi gibiydi orta menü daha kasıyor gibi. Neye göre menü değişiyor anlamıyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri