Uzun Süre Çalışmayan TV Hakkında

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Selam millet evimde iki adet televizyon var daha önceden bahsetmiştim biri benim odamda A Adem Helvacı Abim görmüştü Samsung diğeride vestel biri 49 inç biri 40 inç 49 Olanını Salonda kullanıyoruz hep aktif ama samsung bizim odada Benim benim odadakini fazla çalıştırmıyorum 10,-15 yada ayda 1.2 istisna çalışırsa oda sizce bişey olurmu?

Hani çalışan demir pas tutmaz sözü varya hepinizin fikirlerini bekliyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

WhatsApp-Image-2020-06-12-at-13.10.36.jpg
Bu Vestel Salondaki teraspy teraspy Emmim Hani Profiller :hihi:hihi:hihi

WhatsApp-Image-2020-06-12-at-13.10.40.jpg
Buda Samsung Soru varsa sorabilirsiniz?

Son düzenleme:
sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
Başıma gelen bir olaydan kısaca bahsedeyim; Vestel TV aldım. 1 hafta denemek için kullandım. Sonra kutuya geri koydum. 1 yıl kullanmadım, 1 yıl sonunda TV açılmadi. Allah'tan garanti var. Götürdüm servise anakart yada besleme iki parça değişti. Nedenini sordum kullanmadin diye öldü dediler. Karttaki kondansatörler içinde enerji kalmış diye şişmiş vs dediler. Arada kullanmak iyidir.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Başıma gelen bir olaydan kısaca bahsedeyim; Vestel TV aldım. 1 hafta denemek için kullandım. Sonra kutuya geri koydum. 1 yıl kullanmadım, 1 yıl sonunda TV açılmadi. Allah'tan garanti var. Götürdüm servise anakart yada besleme iki parça değişti. Nedenini sordum kullanmadin diye öldü dediler. Karttaki kondansatörler içinde enerji kalmış diye şişmiş vs dediler. Arada kullanmak iyidir.
1 yılda çok uzun bir sürü ben çok nadiren çalıştırırım ama çalıştımıda iyi çalışır net 10 saat filan.

Bu cihazlar elektronik olduğundan,ara sıra çalıştırıp,güncellemek lazım.Kolay gelsin.
Teşekkür Ederim.

Evet benim sorum var koray , tvnin altındaki cihazı naylonamı sardın,bana mı öyle geldi ,galiba vestel tvde de var gibi gördüm :)
Emmim UPS o kendi orjinal jelatini vardı bende üstüne biraz ekleme yaptım hava delikleri açık olacak şekilde.:haha1:haha1:haha1

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
E o zaman tvleri de saraydın naylona ,paneli kapatma,diğer yerleri kapat :hihi
Emmi Paneller kapalı değilki Ben bunları aile yapmışım yahu

Salondaki Tv de Koruma Camı Var+UPS+Akım Korumalı Priz+2+1 Hoparlör

Benim Odadakinde Koruma Camı Var+UPS Var+Akım Koruyucu Var Hoparlör almadım fazla kullanmıyorum Diye bunu :haha1:haha1:haha1:haha1:haha1:haha1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt