Uydunet mi Millenicom mu

Hangi Paketi Seçmeliyim

• Uydunet 50Mbit 100GB AKN

Oy: 3 37.5%
  • Millenicom 100Mbit Sınırsız

Oy: 5 62.5%

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .
BramStoker Çevrimdışı

BramStoker

Aktif Üye
8 Eki 2018
120
38
Yaklasik 3 yil 25mbit 50gb tarifesi kullandim.
Son 1 yil taahhütsuz sekilde.
Akn dolunca 16mbit düşüyordu.
24mbit dusurmek icin cok takla attirlar ama yemedi. :kiskis 25mbit direttim. Taki 1ocakta akn kalkip sinirsiz tarifeler yuksek fiyatli gelecegini gorunce kadar.

Bugun 50mbit 100gb akn 24ay taahhüt verdim.
Akn dolunca gene 16gb dusecek.

1. Senegi uygulama sanslari yok
Direk btk sikayeti yapistiririm. :hihi

Fiyata baktım da, sitede 119 lira yazıyordu sanırım, size özel kampanya ile kaçtan aldınız ?

Kalenderadam Çevrimdışı

Kalenderadam

Aktif Üye
13 Eki 2018
203
40
Beyler şimdi tavsiyelerinizi görelim hangi İnternet sağlayıcısı sizce daha iyidir?

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Beyler şimdi tavsiyelerinizi görelim hangi İnternet sağlayıcısı sizce daha iyidir?

öncelikle interneti nasıl kullandığınıza bağlı bir durum. Altyapınız fiber destekli değil ise adı ne olursa olsun hizmeti TurkTelekomdan alacaksınız size sadece fiyat ve akn olarak en uygunu ne ise onu seçmeniz gerekli. Eğer altyapınız fiber destekliyorsa ddns kullanmıyorsanız uzaktan modeme erişim ya da port açacağınız bir sunucu kamera vb durumlar ihtiyacınız değilse superonline alabilirsiniz ancak şu durumu belirtmek isterim superonline nat444 ip bloğundan ip dağıttı için statik ip almaz iseniz modem firewall router gibi cihazlara uzaktan erişemez port yönlendirmesi yapamazsınız. Binanızda eğer kablonet altyapısı var ise paketlerini ve fiyatlarını incelemenizi tavsiye ederim bu anlattıklarım da dahil hız ve destek konusunda hiç sıkıntı çekmezsiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri