Uydu Alıcısı Tavsiye

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
sana lazımmı
AIzaSyAv_xrcHZEXh5KGN9x1J59mku1hqYpraxk
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ben bilmiyordum sayende öğrendim :sirit :sirit:sirit:sirit:sirit

Bu cevap kaba olmuş biraz ,"sana lazımmı" diyerek :) , nereden alındı bu kod ,googleden mi :)
Bu arada 3 mesaj da olmamış, bence :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
niyetim kötü değil usta arab sitelerine takılmıyorum sadece :sirit kırılırsa bende üzülürün biraz espir katmak istedim
Hımm ,tamam ,o zaman yazdıklarımıza dikkat edeceğiz sevgili kabus22 ,daha uygun cevap verilebilir ,hatta bazen benim yaptığım gibi de cevaplanabilir ,yani esprili şekilde ve kırmadan üzmeden :ok

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hımm ,tamam ,o zaman yazdıklarımıza dikkat edeceğiz sevgili kabus22 ,daha uygun cevap verilebilir ,hatta bazen benim yaptığım gibi de cevaplanabilir ,yani esprili şekilde ve kırmadan üzmeden :ok
yok usta kimsenin kalbini kırmak istemem, sadece biraz espiri, ben sadece bilği alış verişi seviyorum

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu arada 3 mesaj da olmamış, bence

teraspy teraspy

o yanlışlıkla oldu geri de düzeltemedim 5 düzeltme yetmiyor,usta, pc dondu gibi oldu usta tıkladım üst üste öyle oldu ,teknoloji htası :deli

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Tv box a gerek kalmadi benim emektar samsung hj4550 5+1 de ethernet girisi varmis taktim guncelleme yapti youtube netflix internet tarayici geldi baya da hizli calisio sasirdim.cocuk icin lazim cizgi filim filan izlio beni masraftan kurtardi?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Tv box a gerek kalmadi benim emektar samsung hj4550 5+1 de ethernet girisi varmis taktim guncelleme yapti youtube netflix internet tarayici geldi baya da hizli calisio sasirdim.cocuk icin lazim cizgi filim filan izlio beni masraftan kurtardi?
İnan senin ve yumurcağın adına çok sevindim ,güle güle kulanılsın inşallah ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri