uydu alıcıları bölümüne, saygı değer yönetimden, istek önerisi hakkında !

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Uydu alıcıları bolumu hazır daha önce açılmıs konuların tasıma işlemi

teraspy teraspy ellerinde öper
ellerine emeklerine sağlık sevgili ahmet admin'im:mutlu

2020-12-08_12-33-23.png

bu duruma gurubumuz da çok memnun oldu :clap2
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ohoo ,taşındı bile :ok
sevgili dostum sungate titan konularını ilgili bölüme taşımamışın henüz ? hayırdır :hihi

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,449
ellerine emeklerine sağlık sevgili ahmet admin'im:mutlu

2020-12-08_12-33-23.png

bu duruma gurubumuz da çok memnun oldu :clap2

sevgili dostum sungate titan konularını ilgili bölüme taşımamışın henüz ? hayırdır :hihi
Sizinde elinize sağlık.

Uydu konularına hakim değilim yapılması gerekenleri özelden yada bu konu altında
Talep ederseniz hertürlü yardima hazırım.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Haydaaaa,gecenin 03:30zundan 04:00 kadar taşıdım bir çok sungate konusunu ,onu görmedin de ,bunu mu gördün "hayırdır" diyorsun sevgili OMEGA OMEGA :) ,üstelik benim gece girdiğimi tüm forum biliyor,ilk taşınanlar "sungate" idi,diğerlerini daha tamamlamamıştım mübarek,üzüldüm şimdi böyle bir cevapla,bari sorduğun "hayırdır" sorusunun altındaki anlamı merak ettim,açılırsa daha anlaşılır olur ,hem ben hem herkes daha iyi anlar sanırım :alala
Bu arada inan çok üzüldüğümü tekrar belirteyim .

NOT:
Düzenleme yaptım.

Son düzenleme:
OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Haydaaaa,gecenin 03:30zundan 04:00 kadar taşıdım bir çok sungate konusunu ,onu görmedin de ,bunu mu gördün "hayırdır" diyorsun sevgili OMEGA OMEGA :) ,üstelik benim gece girdiğimi tüm forum biliyor,ilk taşınanlar "sungate" idi,diğerlerini daha tamamlamamıştım mübarek,üzüldüm şimdi böyle bir cevapla,bari sorduğun "hayırdır" sorusunun altındaki anlamı merak ettim,açılırsa daha anlaşılır olur ,hem ben hem herkes daha iyi anlar sanırım :alala
Bu arada inan çok üzüldüğümü tekrar belirteyim .

NOT:
Düzenleme yaptım.
sevgi saygı kaynaklı bir sitemdi teraspy teraspy ardında bir şey arama sevgili abim, sevildiğini biliyorsun??? .
bu arada ellerine emeklerine sağlık:mutlu

Sizinde elinize sağlık.

Uydu konularına hakim değilim yapılması gerekenleri özelden yada bu konu altında
Talep ederseniz hertürlü yardima hazırım.
sevgili Sota Sota geri bildirim geldikçe iletiyor olacağım, uydu bölümünü biraz canlandırmak iyi olacak
tv+uydu +tavsiye forumdan geçmeli:mutlu
Hürmetler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt