USB TV Kartı Sinyal Alamıyorum

zyadas Çevrimdışı

zyadas 

Aktif Üye
4 Tem 2019
55
Sayın ustalar resimdeki tv kartı çalışmıyor sinyal almıyor. Acaba bu kart tamir olur mu? Göndersem uğraşacak kimse var mı?
Edit: İçerisinden tiz bir ses geliyor.

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
İçindeki işlemci ve rom'a göre bir yazılım bakmalı. Çin üretimi alet sonuçta, bulunur.

zyadas Çevrimdışı

zyadas 

Aktif Üye
4 Tem 2019
55
Bu tarz cihazların genelde besleme adaptöründe sorun olur denediniz mi?
3 tane değişik adaptörle denedim farketmedi.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

yazılımını bir bilgisayara usb to usb kablo ile bağlayarak sıfırlamayı deneyebilirsiniz

Sorun yazılımla ilgili değil. Aynı cihazdan bir tane daha var o sorunsuz çalışıyor, bunu takınca çalışmıyor.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
3 tane değişik adaptörle denedim farketmedi.

Sorun yazılımla ilgili değil. Aynı cihazdan bir tane daha var o sorunsuz çalışıyor, bunu takınca çalışmıyor.
Son kullanıcıysanız bir elektronikçiden destek almanız lazım. 13/18Volt var mı? Kontrol edilmeli var ise tuner entegresinden olabilir. Konnektör ana ucu kırık mı? Vs vs

zyadas Çevrimdışı

zyadas 

Aktif Üye
4 Tem 2019
55
Yönetici arkadaşlar başlık Hd mini cihaz olarak değiştirilmiş, Bu cihaz Tv'de kullanılmıyor sadece bilgisayarda kullanılır. Tv kartı olması gerekiyor.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
Yönetici arkadaşlar başlık Hd mini cihaz olarak değiştirilmiş, Bu cihaz Tv'de kullanılmıyor ki sadece bilgisayarda kullanılır. Tv kartı olması gerekiyor.
Eklemiş olduğunuz kutu üzerinde yazan ne ise onu yazdım.

hd.jpg

zyadas Çevrimdışı

zyadas 

Aktif Üye
4 Tem 2019
55
Son kullanıcıysanız bir elektronikçiden destek almanız lazım. 13/18Volt var mı? Kontrol edilmeli var ise tuner entegresinden olabilir. Konnektör ana ucu kırık mı? Vs vs
Bulunduğum yerde iki tamirciye sorum yapamayız dediler belki de uğraşmak istemiyorlar.

Eklemiş olduğunuz kutu üzerinde yazan ne ise onu yazdım.
Üzerinde niye öyle yazıyor bilemiyorum. Dediğim gibi Cihaz Tv kartı.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
segment bilgisayarin markasi imis onlarin teknik servisinden belki destek fikir yardim alabilirsiniz.

Segment Bilgisayar Dış Ticaret Ltd. Şti.​

Kuştepe Mh. Şehit Er Cihan Namlı Cd. No:79/B Mecidiyeköy/Şişli / İstanbul P.K :34381
Teknik servis: Teknik Servis Adresimiz: Osmangazi mah. 2647 sok. No:23 Kıraç / Esenyurt / İstanbul

Tel: +90 212 444 78 99

Tel: +90 212 266 62 90

Faks: +90 212 266 62 98

E-posta: destek@segment.com.tr

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt