USB İLE OTG CALİSTİRMA

E Çevrimdışı

EnginTokly

Yeni Üye
1 May 2019
9
29
ARKADASLAR HERKESE MERHABA TV MODELİM BU SEKİLDE İPTV CALİSTİRMAK İSTİYORUM NE İPTV VAR NE OTG PLAYER VAR HİC BİRSEY YAPAMİYORUM. BİR KONU VARDİ USB İLE OTG CALİSTİRMA DİYE O BU SÜRÜME UYGUNMUDUR SİMDİDEN TESEKKUR EDERİM.
IMG_20190915_212546.jpg

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49

E Çevrimdışı

EnginTokly

Yeni Üye
1 May 2019
9
29

Hocam işte wevd uygulaması yok işte TV'de.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Hocam işte wevd uygulaması yok işte TV'de.
Tvnin smart olup internete bağlanması yetiyor ama index htmlyi direk açması lazım,tvnin uygulamasıyla alakalı değil yani :ok
Mb97 dahil bendeki tüm kartlarda çalışıyor(du) ,şimdi diğer konuda anlattığım uygulamayı kullanıyorum ,aşağıdaki imzamdaki linkte bulabilirsin :ok

E Çevrimdışı

EnginTokly

Yeni Üye
1 May 2019
9
29
Tvnin smart olup internete bağlanması yetiyor ama index htmlyi direk açması lazım,tvnin uygulamasıyla alakalı değil yani :ok
Mb97 dahil bendeki tüm kartlarda çalışıyor(du) ,şimdi diğer konuda anlattığım uygulamayı kullanıyorum ,aşağıdaki imzamdaki linkte bulabilirsin :ok

Hocam değerli yorumunuz için Teşekkür ederim.
Sonunda Wevd uygulamasını yaptım.Uygulamalarda gözüküyor yani
Benim anlamadığım; .HTML' yi çalıştırma amacımız nedir ? birde OTT PLayer'de m3u dosyası çalıştırmak istediğimde bazı kanallarda açıyor bazı kanallardan ise donup tv kapanıyor sorun neyde olabilir?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu cihazda vewd yada app store yok mu ?
Yoktu sonunda hallettim hocam wevd uygulamasını fakat iptv açmıyor açıyorda bazi m3u dosyasini acmiyor neden olabilir? hic 720p 1080p m3u acamadim acilir acilmaz 20sn sonra tv kapaniyor

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam değerli yorumunuz için Teşekkür ederim.
Sonunda Wevd uygulamasını yaptım.Uygulamalarda gözüküyor yani
Benim anlamadığım; .HTML' yi çalıştırma amacımız nedir ? birde OTT PLayer'de m3u dosyası çalıştırmak istediğimde bazı kanallarda açıyor bazı kanallardan ise donup tv kapanıyor sorun neyde olabilir?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yoktu sonunda hallettim hocam wevd uygulamasını fakat iptv açmıyor açıyorda bazi m3u dosyasini acmiyor neden olabilir? hic 720p 1080p m3u acamadim acilir acilmaz 20sn sonra tv kapaniyor
https://tavsiyeforumu.com/konu/mb97...izyonlarda-youtube-yukleniyor-hatasi-hk.3903/ bu güncellemeyi denermisin ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri