Umursamamazlık... Başka başlık bulamadım,bulursam düzenlerim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hemen hemen her forumda gördüğüm,hiç değişmeyen bir sorun...Umursamamazlık.
Biri konu açıyor,dilek belirtiyor,yardım istiyor,konu açana yardım etmeye çalışılıyor ama maalesef geri dönüş hiç olmuyor,belkide geri dönüşler pm(özel mesaj) ile oluyordur,kimbilir.
Bunu neden yazdım;
Biraz önce bir konu okudum,kişi konu açmış,yardım istiyor,kişiye yardım ediliyor haaaaaa,öyle okunup geçilmiyor yani :)
Yardım eden kişi ,yardım isteyene 2 kere sormuş "konu çözüldümü hocam" diye,bekle ki konuyu açan hoca "evet" veya "hayır" diye cevap versin,
Yahu arkadaş,sorunun çözüldüyse "saol" demek,çözülmediyse "yok,hayır çözülmedi" demek bu kadar zor mu allasen?
Bu sorun bu foruma mahsus değil haaa,yanlış anlaşılmasın,forumların genel sorunu,ama benim en çok kızdığım sorundur,yahu,bir cevap verme-yazma zoruna gidiyorsa neden sorununu belirtiyorsun,anlamıyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bilemiyorum, bu saatte kafam fazla çalışmıyor. :haha1
O zaman doooooğru yatağa,çünkü bu iş için kafanın çalışmasına gerek yok,azıcık düşündüğünde "evet,terbiyesizlik" dersin,normali bu,demekki uykun gelmiş,valla ben eski sokak düğüncüsüyüm,saat benim için fark etmiyor,15 yıl yaptım çalgıcılığı :)) sadece bazı nedenlerden dolayı forumlara girmiyorum artık,o kadar.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
O zaman doooooğru yatağa,çünkü bu iş için kafanın çalışmasına gerek yok,azıcık düşündüğünde "evet,terbiyesizlik" dersin,normali bu,demekki uykun gelmiş,valla ben eski sokak düğüncüsüyüm,saat benim için fark etmiyor,15 yıl yaptım çalgıcılığı :)) sadece bazı nedenlerden dolayı forumlara girmiyorum artık,o kadar.

Ben aslında yeni uyandım. Sorun orada hocam. :hihi
Uyku düzenimi bozdum şu sıralar, hâlâ düzelteceğim.:haha1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Benim yeğenim de senin gibi,bazen" oğlum sen daha yatmadınmı,kemiklerini kıracağım gelirsem" diyorum,bana"dayı sen de yatmamışın,yeğen dayıya çeker" der :)))
Sen şimdi boşver onu-bunu ... bu sorunun adı terbiyesizliktir diyormusun demiyormusun?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt